Polak na skrzydle samolotu w Maladze

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
03 stycznia 2018 16:16
6 komentarzy
Do niecodziennej sytuacji doszło w poniedziałek (1.01) wieczorem na lotnisku w Maladze. 57-letni Polak zmęczony oczekiwaniem na opuszczenie samolotu, otworzył drzwi awaryjne i postanowił samemu opuścić maszynę wychodząc na jej skrzydło.
Reklama

Samolot linii Ryanair lecący z Londynu Standsted do Malagi, wylądował w Hiszpanii z 30 minutowym opóźnieniem. Według relacji pasażerów, po wylądowaniu musieli oni czekać kolejne 30 minut na opuszczenie pokładu. Wtedy, jeden z pasażerów otworzył drzwi awaryjne i opuścił samolot wychodząc na skrzydło.

Incydent został zarejestrowany przez jednego ze świadków zdarzenia.


Według Daily Mail, zniecierpliwiony pasażer miał powiedzieć: - Wychodzę przez skrzydło. Po czym chwycił bagaż podręczny, otworzył drzwi awaryjne i opuścił samolot. Próbował zejść na dół, jednak został zawrócony przez obsługę naziemną lotniska. Mężczyzna nie zostały aresztowany, jednak zostanie ukarany karą grzywny. Według ustaleń dziennika, Polak mieszka na stałe w Hiszpanii. Jeden ze świadków który podróżował na fotelu obok twierdzi, że mężczyzna miał atak astmy. Załoga zignorowała jego skargi na duszności, przez co zdecydował się na opuszczenie kabiny w taki sposób.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_33ba3 2018-01-07 23:17   
gość_33ba3 - Profil gość_33ba3
Idiota, po prostu słów brak.
spotter10 2018-01-03 21:37   
spotter10 - Profil spotter10
Podobno facet miał astmę a maszyna czekała już pół godziny, aż obsługa naziemna się nim zajmie. Przy wyłączonej wentylacji pasażer miał dostać duszności i zgłaszać kilkukrotnie załodze, że musi odetchnąć świeżym powietrzem, ale został zbagatelizowany. Dlatego zdecydował się otworzyć okno i wyjść.
Nie mniej nie tłumaczy to dlaczego zabrał bagaż i wyszedł. Na jego miejscu bym tylko otworzył okno i zaczął oddychać.
gość_d52ff 2018-01-03 21:29   
gość_d52ff - Profil gość_d52ff
Tylko co ma astma do rzeczy?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama