×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Polak na skrzydle samolotu w Maladze


Do niecodziennej sytuacji doszło w poniedziałek (1.01) wieczorem na lotnisku w Maladze. 57-letni Polak zmęczony oczekiwaniem na opuszczenie samolotu, otworzył drzwi awaryjne i postanowił samemu opuścić maszynę wychodząc na jej skrzydło.Samolot linii Ryanair lecący z Londynu Standsted do Malagi, wylądował w Hiszpanii z 30 minutowym opóźnieniem. Według relacji pasażerów, po wylądowaniu musieli oni czekać kolejne 30 minut na opuszczenie pokładu. Wtedy, jeden z pasażerów otworzył drzwi awaryjne i opuścił samolot wychodząc na skrzydło.

Incydent został zarejestrowany przez jednego ze świadków zdarzenia.


Według Daily Mail, zniecierpliwiony pasażer miał powiedzieć: Wychodzę przez skrzydło.  Po czym chwycił bagaż podręczny, otworzył drzwi awaryjne i opuścił samolot. Próbował zejść na dół, jednak został zawrócony przez obsługę naziemną lotniska. Mężczyzna nie zostały aresztowany, jednak zostanie ukarany karą grzywny. Według ustaleń dziennika, Polak mieszka na stałe w Hiszpanii. Jeden ze świadków który podróżował na fotelu obok twierdzi, że mężczyzna miał atak astmy. Załoga zignorowała jego skargi na duszności, przez co zdecydował się na opuszczenie kabiny w taki sposób.gość_b1bca - Profil
gość_b1bca
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie