Aerofłot: Loty podczas mistrzostw świata za 5 rubli

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
3 stycznia 2018 13:37
3 komentarze
Rosyjski przewoźnik podczas tegorocznych mistrzostw świata, zaoferuje fanom reprezentacji Rosji w piłce nożnej, bilety na loty między miastami w których odbędą się mecze w cenie 5 rubli.
Reklama
- Chcemy, aby mistrzostwa świata odniosły wielki sukces. Bilet dla rosyjskich kibiców za podróż w jedną stronę na wszystkich trasach Aerofłotu do dowolnego miasta, w których odbywają się turniejowe mecze, będzie kosztował 5 rubli - powiedział Vitaly Savelyev, dyrektor generalny Aerofłotu na spotkaniu z prezydentem Władimirem Putinem 28 grudnia.

Savelev dodał, że tanie bilety będą dostępne tylko na trzy dni przed i trzy dni po zaplanowanych meczach. Będą one dostępne wyłącznie dla rosyjskich fanów, którzy okażą bilet na mecz. Rosyjski przewoźnik szacuje, że podczas mistrzostw świata sprzeda około 70 tys. tanich biletów. Pomysł zakłada zwiększenie liczby promocyjnych biletów, jeżeli reprezentacja Rosji podczas turnieju dojdzie do meczu finałowego.


Plan Aerofłotu wsparł także prezydent Rosji Władimir Putin, nazywając go "dobrym pomysłem".

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 mają się odbyć pomiędzy 14 czerwca a 15 lipca w 11 miastach Rosji, w tym w Moskwie, Petersburgu, Soczi, Kazaniu, Sarańsku, Kaliningradzie, Wołgogradzie, Rostowie nad Donem, Niżnym Nowogrodzie, Jekaterynburgu i Samarze.

fot. Piotr Bożyk

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_1beca 2018-01-04 10:05   
gość_1beca - Profil gość_1beca
a LOT via WAW? :P
Kelo 2018-01-03 23:58   
Kelo - Profil Kelo
gość_6b434: aż mnie ten komentarz zaciekawił i pozwoliłem sobie sprawdzić, ale niestety GDN na mundialu w ZSRR sobie nie podbije statysty. Patrząc na to ile meczy (tylko 4 fazy grupowej) i jakie reprezentacje grają w Kalingradzie. Gdańsk nie ma połączeń z : Nigerią, Maroko, Serbią, Chorwacją, Szwajcaria, Belgią. Hiszpania jest dostępna z GDN jak na lekarstwo z dwóch kierunków, a w dodatku z lotniska w Kalingradzie operuje Vueling. Dlatego tylko i wyłącznie Anglicy na jeden swój mecz mogliby na poważnie rozważyć przylot przez GDN. Nawet 1/3 efektu czerwcowego Euro2012 bym się nie spodziewał do statystyk.
gość_6b434 2018-01-03 22:17   
gość_6b434 - Profil gość_6b434
Sądzę, że Gdańsk wygrał ten turniej "mimochodem" na loterii.
Jest niemal pewne, że spora grupa kibiców dotrze do Kaliningradu własnie przez Gdańsk i dalej samochodem przez granicę ze względu na dostępność połączeń i ceny biletów.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy