×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Aerofłot: Loty podczas mistrzostw świata za 5 rubli


Rosyjski przewoźnik podczas tegorocznych mistrzostw świata, zaoferuje fanom reprezentacji Rosji w piłce nożnej, bilety na loty między miastami w których odbędą się mecze w cenie 5 rubli.Chcemy, aby mistrzostwa świata odniosły wielki sukces. Bilet dla rosyjskich kibiców za podróż w jedną stronę na wszystkich trasach Aerofłotu do dowolnego miasta, w których odbywają się turniejowe mecze, będzie kosztował 5 rubli - powiedział Vitaly Savelyev, dyrektor generalny Aerofłotu na spotkaniu z prezydentem Władimirem Putinem 28 grudnia.

Savelev dodał, że tanie bilety będą dostępne tylko na trzy dni przed i trzy dni po zaplanowanych meczach. Będą one dostępne wyłącznie dla rosyjskich fanów, którzy okażą bilet na mecz. Rosyjski przewoźnik szacuje, że podczas mistrzostw świata sprzeda około 70 tys. tanich biletów. Pomysł zakłada zwiększenie liczby promocyjnych biletów, jeżeli reprezentacja Rosji podczas turnieju dojdzie do meczu finałowego.


Plan Aerofłotu wsparł także prezydent Rosji Władimir Putin, nazywając go "dobrym pomysłem".

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 mają się odbyć pomiędzy 14 czerwca a 15 lipca w 11 miastach Rosji, w tym w Moskwie, Petersburgu, Soczi, Kazaniu, Sarańsku, Kaliningradzie, Wołgogradzie, Rostowie nad Donem, Niżnym Nowogrodzie, Jekaterynburgu i Samarze.

fot. Piotr Bożykgość_16b9f - Profil
gość_16b9f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie