Lotnisko w Dubaju ogłasza przetarg na gastronomię

Anna Markowska - Profil Anna Markowska
03 stycznia 2018 12:59
Dubajskie lotnisko zaprasza potencjalnych partnerów do składania ofert na drugą rundę przetargu na punkty gastronomiczne w Dubai International Concourse A w Terminalu 3.
Reklama

Podobnie jak pierwsza runda, która została rozstrzygnięta 7 grudnia 2017 roku, przetargi na punkty gastronomiczne w hali Concourse A w Terminalu 3 dubajskiego lotniska obejmują m.in. kawiarnie, punkty typu "grab & go" oraz licencjonowane oferty. Druga runda przetargu rozpoczęła się 24 grudnia 2017 roku. Dokumenty przetargowe będą dostępne jeszcze do 11 stycznia 2018 roku.Jak podkreślają władze portu, zadaniem wyłonionych partnerów będzie dostarczenie najlepszej jakości żywności, a co za tym idzie utrzymania wysokiego poziomu obsługi i satysfakcji dla wymagających klientów.

Kryteria dla potencjalnych partnerów obejmują:

  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy w porcie lotniczym/hubie;
  • Prowadzenie co najmniej trzech punktów sprzedaży, przy rocznym obrocie wynoszącym co najmniej 20 mln AED;
  • Zgodę na działalność na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Hala Concourse A została otwarta w 2013 roku w ramach Terminalu 3. Obiekt jest używany wyłącznie przez linie lotnicze Emirates. Concourse A to jedyny na świecie obiekt przeznaczony dla Airbusa A380, który oferuje wielopoziomowy boarding dla pasażerów klasy pierwszej i biznes z bezpośrednim dostępem z poszczególnych salonów. Od momentu powstania obiekt zwiększył przepustowość portu z 60 mln do 75 milionów pasażerów rocznie.

Fot. Dubai Airports


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama