×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bilet LOT-u kupisz za pomocą SkyCash


Za pomocą aplikacji SkyCash, od 27 grudnia br., można kupować bilety Polskich Linii Lotniczych LOT. Cała procedura nie jest zbyt skomplikowana i wygląda identycznie, jak w innych kanałach sprzedaży.Każdy kto zakupi za pomocą aplikacji bilety w okresie od 27 grudnia do 10 stycznia 2018 roku otrzyma rabat w wysokości 10 proc. Oferta dotyczy jedynie rejsów na terenie Unii Europejskiej i to tych, realizowanych od 15 lutego 2018 roku. 

Rozwijanie SkyCash to nieustanne podnoszenie poprzeczki. Wciąż wprowadzamy nowe usługi lub modernizujemy istniejące, ponieważ takie są oczekiwania coraz bardziej mobilnego społeczeństwa. Dzisiaj oddajemy w ręce naszych Użytkowników możliwość kupienia biletów lotniczych w jednym miejscu – mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash.

Aplikacja SkyCash umożliwia zakup biletów na komunikacje miejską, na pociąg, do kina czy płatność za parking Od teraz dochodzi możliwość kupna biletów lotniczych. SkyCash działa na systemach operacyjnych Android, iOS i Windows Phone.
gość_8c316 - Profil
gość_8c316
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie