×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Samolot musiał zawrócić ponieważ pasażer pomylił loty


Samolot All Nippon Airways lecący z Los Angeles do Tokio musiał zawrócić nad Oceanem Spokojnym i wrócić do miejsca wylotu. Okazało się, że jeden z pasażerów wsiadł do niewłaściwego samolotu.
Rejs numer 175 linii ANA opuścił lotnisko w Los Angeles we wtorek (26.12) o godzinie 11:30 czasu środkowoazjatyckiego, spędził w powietrzu około osiem godzin i ponownie wylądował w Kalifornii tuż po 19:30. Wszystko przez pasażera który pomylił samoloty.


- Pilot postanowił zawrócić do Los Angeles, po tym jak personel odkrył, że na pokładzie znajduje się nadmiarowy pasażer. Decyzja o powrocie była częścią procedury bezpieczeństwa. Obecnie badamy sytuację, aby ustalić, w jaki sposób pasażer znalazł się na pokładzie - napisały w oświadczeniu linie All Nippon Airways.

Kolorytu całej sytuacji dodała znajdująca się na pokładzie modelka Christine Teigen, która na żywo relacjonowała na Twitterze sytuację.  Użytkownicy portalu z rozbawieniem obserwowali relację Teigen. Jej profil na Twitterze obserwuje prawie 9,3 mln osób.
gość_b715d - Profil
gość_b715d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie