×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Życzenia świąteczne. Od nas dla Was!


Święta Bożego narodzenia to czas wytchnienia i spotkań z rodziną. Spędźcie te wolne dni w gronie najbliższych Wam osób i w sposób, który pozwoli Wam najlepiej naładować baterie.Niezależnie od tego, czy święta mają dla was wymiar religijny czy bardziej rodzinny, znajdźcie czas na zadumę i refleksję nad mijającym i nadchodzącym rokiem.


A ten wyjątkowy tydzień dzielący święta od nowego roku - w którym praca i codzienne zajęcia będą jak zawsze kręcić się na zwolnionych obrotach - wykorzystajcie też na planowanie podróży. Przed nami kolejne 12 miesięcy promocji, tanich biletów i atrakcyjnych miejsc do odwiedzenia. Życzymy Wam, aby wszystkie te podróże były bezpieczne, pełne wrażeń i takie, jak wymarzycie. Abyście poznawali nowe kultury, uczyli się innych spojrzeń na świat i odkrywali miejsca, o których w przewodnikach nie piszą. I przede wszystkim, abyście ze wszystkich tych podróży wracali mądrzejsi, bogatsi o doświadczenia, zdrowi i pełni wigoru do kolejnych wojaży. 

Wesołych Świąt!


Redakcjagość_8daef - Profil
gość_8daef
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie