×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air uruchamia nowe trasy z Luton


Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły plany rozwoju swojej siatki połączeń z Londynu Luton w sezonie letnim w 2018 roku - przewoźnik uruchomi trzy nowe trasy do Włoch, Grecji oraz na Islandię.


Rejsy z Londynu Luton do Bari zostaną uruchomione 25 marca 2018 roku i docelowo będą się odbywały cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele.
Loty z Londynu Luton do Aten wystartują 29 marca 2018 roku. Połączenie z Anglii do Grecji będzie realizowane codziennie.

Wizz Air uruchomi także rejsy na Islandię - z Londynu Luton do Reykjaviku będzie można polecieć od 29 kwietnia 2018 roku. Loty będą się odbywały cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele.
Bilety na nowych trasach z Londynu Luton do Włoch, Grecji oraz na Islandię są już w sprzedaży. Ceny biletów zaczynają się od 26,99 GBP w jedną stronę. 

W sezonie letnim w 2018 roku Wizz Air będzie oferował rejsy ze swojej bazy operacyjnej na lotnisku w Londynie Luton na niemal 50 trasach.


Reklama


Booking.com
gość_d0a4b - Profil
gość_d0a4b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie