×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa zwiększa liczbę rejsów do Gdańska


Od sezonu letniego 2018 Lufthansa powiększy swoją siatkę połączeń w Gdańsku o 11 rejsów. Oznacza to, że liczba połączeń z Gdańska do Monachium wzrośnie o siedem rejsów tygodniowo, a do Frankfurtu o cztery. 
Od poniedziałku do niedzieli na trasie do Monachium dodatkowo polecimy porannym rejsem. Do Frankfurtu będzie można polecieć nowo dodanym popołudniowym rejsem w środę, piątek, sobotę i niedzielę.

Nowe rotacje obsługiwane od sezonu letniego 2018 pojawią się zgodnie z poniższym rozkładem

  • LH 1610 Monachium 7:15 - 8:45 Gdańsk 
  • LH 1611 Gdańsk 9:20 - 10:55 Monachium
  • LH 1386 Frankfurt 16:40 - 18:10 Gdańsk
  • LH 1387 Gdańsk 18:45 - 20:25 Frankfurt
Trasę samolotami Embraer E195 oraz Bombardier CRJ900 nadal będzie obsługiwać Lufthansa CityLine.

 - Tradycyjne linie lotnicze, co roku rozpieszczają nas na święta wspaniałymi niespodziankami. W tym roku ogłoszone kolejne, dodatkowe loty Lufthansy są dla nas oczywiście doskonałą wiadomością. Bardzo cieszy nas fakt, że Lufthansa tak dobrze rozwija się na naszym rynku. Jako przewoźnik sieciowy umożliwia coraz łatwiejsze podróżowanie po całym świecie pasażerom korzystającym z gdańskiego lotniska - powiedział Tomasz Kloskowski, prezes zarządu lotniska w Gdańsku.

Lotnisko w Gdańsku odgrywa bardzo ważną rolę naszej strategii w Polsce. Bardzo się cieszymy mogąc ogłosić dodatkowe połączenia do obu naszych centrów przesiadkowych w Niemczech. Pozwoli nam to na dalsze umacnianie pozycji lidera w Gdańsku, gdzie obserwujemy znaczący wzrost zapotrzebowania i liczby pasażerów. Rozszerzenie naszej oferty jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój w woj. pomorskim i rosnące zapotrzebowanie na rejsy z Gdańska do Niemiec, ale również na połączenia przesiadkowe poprzez nasze huby – dodał Frank Wagner, country manager Lufthansy w Polsce.


Reklama


Booking.com
gość_d0a4b - Profil
gość_d0a4b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie