×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


FlixBus zastąpi Polskiego Busa


Polski Bus zostanie zastąpiony przez niemieckiego FlixBusa - poinformowali dziś (18.12) przedstawiciele przewoźników na wspólnej konferencji prasowej.Do połowy przyszłego roku FlixBus planuje zakończyć rebranding polskiego przewoźnika, a marka Polski Bus zniknie z rynku.

Nowo rozpoczęta współpraca przewoźnika z FlixBusem nie wpłynie na pasażerów. Połączenia i przystanki pozostaną do końca kwietnia bez zmian, a bilety zachowają swoją ważność. Oprócz poprawy komfortu podróży, poprzez odchudzenie autokarów (przewoźnik usunie 6 foteli), na pokładzie będzie dostępny internet. Według zapowiedzi, przewoźnik będzie korzystać z międzynarodowych kart SIM, co przełoży się na dostępność do sieci internetowej w całej siatce FlixBusa. 

- Wszystkiego bilety sprzedane przez PolskiegoBusa nadal są ważne, żądne z połączeń nie znika. To co obecnie pasażerowie widzą jako "czerwone", zostanie przemalowane na zielone. Odchudzimy także autokary o sześć foteli, co znacznie poprawi komfort podróżujących - zapowiada Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska.


Głównymi miastami operacyjnymi przewoźnika będą Kraków, Warszawa i Wrocław.

Połączenia regionalne które obecnie PolskiBus obsługuje z podwykonawcami, według zapowiedzi Lemana mają być indywidualnie negocjowane, w oparciu o statystyki przewozowe. System rezerwacyjny i kanały w portalach społecznościowych narazie pozostaną bez zmian. Docelowo zostaną połączone z FlixBusem.gość_9d341 - Profil
gość_9d341
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie