×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kolejne nowe trasy w siatce easyJet


Linie lotnicze easyJet kontynuują rozwój swojej siatki połączeń - przewoźnik ogłosił uruchomienie w sezonie letnim w 2018 roku kolejnych nowych tras z Włoch oraz Niemiec.


easyJet uruchomi w nadchodzącym sezonie letnim jedno połączenie z Niemiec oraz jedenaście połączeń z Włoch. 

Sezonowe loty z Berlina do Zadaru będą realizowane od 27 czerwca do 29 sierpnia 2018 roku. Rejsy do Chorwacji będą się odbywały dwa razy w tygodniu.
Dwie nowe trasy zostaną uruchomione z Mediolanu - z lotniska Malpensa polecimy do Faro oraz Wiednia. Loty do Portugalii będą realizowane dwa razy w tygodniu, do Austrii będzie można polecieć codziennie.

Trzy nowe połączenia wystartują z Neapolu - polecimy na Sardynię, Sycylię oraz do Grenady. Loty do Alghero będą się odbywały trzy razy w tygodniu, do Grenady będzie można polecieć dwa razy w tygodniu, a rejsy do Palermo będą realizowane raz dziennie.
Sześć nowych połączeń zyska lotnisko w Wenecji, skąd polecimy do Chorwacji i Grecji, a także na kilku trasach krajowych. Sezonowo do Dubrownika będzie można polecieć trzy razy w tygodniu, na Rodos oraz do Salonik - dwa razy w tygodniu. Loty do Bari będą realizowane raz dziennie, do Brindisi sezonowo polecimy dwa razy w tygodniu, a rejsy do Cagliari na Sardynii będą się odbywały trzy razy w tygodniu.


Reklama


Booking.com
gość_c5c86 - Profil
gość_c5c86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie