Kolejne nowe trasy w siatce easyJet

18 grudnia 2017 08:47
Linie lotnicze easyJet kontynuują rozwój swojej siatki połączeń - przewoźnik ogłosił uruchomienie w sezonie letnim w 2018 roku kolejnych nowych tras z Włoch oraz Niemiec.
Reklama
easyJet uruchomi w nadchodzącym sezonie letnim jedno połączenie z Niemiec oraz jedenaście połączeń z Włoch.

Sezonowe loty z Berlina do Zadaru będą realizowane od 27 czerwca do 29 sierpnia 2018 roku. Rejsy do Chorwacji będą się odbywały dwa razy w tygodniu.
Dwie nowe trasy zostaną uruchomione z Mediolanu - z lotniska Malpensa polecimy do Faro oraz Wiednia. Loty do Portugalii będą realizowane dwa razy w tygodniu, do Austrii będzie można polecieć codziennie.

Trzy nowe połączenia wystartują z Neapolu - polecimy na Sardynię, Sycylię oraz do Grenady. Loty do Alghero będą się odbywały trzy razy w tygodniu, do Grenady będzie można polecieć dwa razy w tygodniu, a rejsy do Palermo będą realizowane raz dziennie.
Sześć nowych połączeń zyska lotnisko w Wenecji, skąd polecimy do Chorwacji i Grecji, a także na kilku trasach krajowych. Sezonowo do Dubrownika będzie można polecieć trzy razy w tygodniu, na Rodos oraz do Salonik - dwa razy w tygodniu. Loty do Bari będą realizowane raz dziennie, do Brindisi sezonowo polecimy dwa razy w tygodniu, a rejsy do Cagliari na Sardynii będą się odbywały trzy razy w tygodniu.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy