×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wiedeń: Listopad niemal bez zmian


Z wiedeńskiego lotniska skorzystał w listopadzie br. blisko 1,77 mln pasażerów. Wynik ten jest jedynie o 0,1 proc. gorszy od ubiegłorocznego w tym samym miesiącu.


Spadki odnotowano w trzech segmentach ruchu pasażerskiego rozpatrywanego z punktu widzenia celu podróży. Najbardziej znacząco liczba odprawionych zmalała do Ameryki Północnej (-13,6 proc.), o 10 proc. mniej osób poleciało w rejon Bliskiego Wschodu, a o 0,5 proc. na trasach zachodnioeuropejskich. Starty udało się odrobić dzięki solidnemu wzrostowi zainteresowania rejsami do Afryki (+47,3 proc.), na Daleki Wschód (+18,3 proc.) i - w mniejszym stopniu - do Europy Wschodniej (+1,7 proc.).

Na lotnisku Schwechat w listopadzie br. przyjęto 17,5 tys. startów i lądowań (-0,3 proc.) oraz przeładowano 25,7 tys. ton cargo (+2,8 proc.). 

Inne porty należące do Wien Flughafen Group mają za sobą bardzo udany miesiąc. Na Malcie ruch pasażerski urósł o 15,8 proc. (405,7 tys.), a w Koszycach o 6,8 proc. (30,9 tys.).gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie