Swiss: Świąteczne niespodzianki dla pasażerów

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
13 grudnia 2017 12:52
Swiss przygotował na zbliżający się okres świąteczny szereg niespodzianek, które będą czekać na pasażerów przed świętami Bożego Narodzenia.
Reklama
Na najbliższą sobotę, wypadającą 16 grudnia, linia przygotowała specjalny lot do Levi, położonego na dalekiej północy Finlandii, w Laponii, gdzie odbywa się między innymi tradycyjny świąteczny jarmark. W wydarzeniu będzie mogło wziąć udział około 20 rodzin, wybranych spośród tych, które nadesłały swoje zgłoszenia. Lot do Laponii będzie obsługiwany przez jeden z najnowszych nabytków we flocie szwajcarskiego przewoźnika - Bombardiera CSeries.


Ponadto, na wybranych lotach dalekodystansowych z Zurychu bądź Genewy, codziennie, począwszy od 1 grudnia, a skończywszy na 24 grudnia, jeden pasażer skorzysta z promocji "Złotego fotela", w ramach której osobie tej będą przysługiwać dodatkowe usługi. W sumie 24 szczęśliwców będzie mogło spróbować posiłków dedykowanych klasie biznes, a także otrzyma butelkę szampana, praliny, zestaw kosmetyków i inne drobne upominki.

Od 7 grudnia, linia oferuje pasażerom klas ekonomicznych także dodatkowe przekąski, w postaci szwajcarskich ciasteczek oraz mandarynek. W dniach od 13 do 19 grudnia ciasteczka mają być wypiekane na pokładzie samolotów, tak aby pasażerowie klas: pierwszej oraz biznes mogli ich spróbować na lotach dalekodystansowych.

Z kolei między 20 a 26 grudnia wszyscy pasażerowie będą mogli spróbować dań przygotowanych z myślą o świątecznym okresie. Podróżującym w klasie ekonomicznej zostanie zaproponowana między innymi pierś z indyka z kluskami ziemniaczanymi, czerwoną kapustą i kompotem żurawinowym, natomiast podróżującym klasą biznes kurczak z sosem truflowym, kluskami, czerwoną kapustą i brukselką. Dla pasażerów klasy pierwszej przygotowano polędwicę Wellington z sosem truflowym i warzywami.

Oferta napojów zostanie dodatkowo uzupełniona przez dwa rodzaje herbat, z których jedna będzie podawana z dodatkiem alkoholu wysokoprocentowego Pflümli.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy