×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Baltona wspiera "Szlachetną paczkę"


Zbliżające się święta Bożego Narodzenia w wielu osobach powodują chęć pomocy osobom w potrzebie. Pojawia się wiele reklam zachęcających do wsparcia fundacji i stowarzyszeń opiekujących się osobami niepełnosprawnymi czy będącymi w trudnej sytuacji życiowej. Do akcji włączyła się Baltona.Baltona wychodzi naprzeciw potrzebom społeczności najbliższych firmie przez cały rok, a okres przedświąteczny jest jedynie ich ukoronowaniem - mówi Piotr Kazimierski, prezes zarządu, reprezentujący Baltonę.

W poprzednich latach pracownicy Baltony przygotowywali paczki świąteczne dla wybranych rodzin zgłoszonych do programu Szlachetnej Paczki. 


Zaangażowanie i entuzjazm jaki wówczas wykazali, utwierdził nas w przekonaniu, że pomoc innym jest ważnym zadaniem każdego przedsiębiorstwa - mówi Kazimierski. 

W tym roku Baltona ponownie przystąpiła do akcji Stowarzyszenia Wiosna, wprowadzając do sklepów limitowaną edycję toreb zakupowych promujących hasło tegorocznej akcji "Lubię ludzi".  - Takim prostym działaniem chcemy pokazać, że pomoc może być naprawdę prosta - dodaje.

Każdy pasażer podróżujący z/do Polski również może pomóc. Wystarczy zrobić zakupy w jednym ze sklepów Baltona zlokalizowanych na polskich lotniskach, a środki pozyskane ze sprzedaży limitowanych toreb zostaną przekazane stowarzyszeniu na realizację celów statutowych i pomoc najuboższym. Wsparcie finansowe pozwoli choć na chwilę zapomnieć o codziennych troskach. 

Bezpośrednio na stronie Szlachetnej Paczki można znaleźć więcej szczegółów na temat pomocy potrzebującym, nie tylko w okresie świątecznym.Redakcjagość_4f30e - Profil
gość_4f30e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie