Baltona wspiera "Szlachetną paczkę"

Redakcja  - Profil Redakcja
19 grudnia 2017 12:29
Zbliżające się święta Bożego Narodzenia w wielu osobach powodują chęć pomocy osobom w potrzebie. Pojawia się wiele reklam zachęcających do wsparcia fundacji i stowarzyszeń opiekujących się osobami niepełnosprawnymi czy będącymi w trudnej sytuacji życiowej. Do akcji włączyła się Baltona.
Reklama

- Baltona wychodzi naprzeciw potrzebom społeczności najbliższych firmie przez cały rok, a okres przedświąteczny jest jedynie ich ukoronowaniem - mówi Piotr Kazimierski, prezes zarządu, reprezentujący Baltonę.

W poprzednich latach pracownicy Baltony przygotowywali paczki świąteczne dla wybranych rodzin zgłoszonych do programu Szlachetnej Paczki.


- Zaangażowanie i entuzjazm jaki wówczas wykazali, utwierdził nas w przekonaniu, że pomoc innym jest ważnym zadaniem każdego przedsiębiorstwa - mówi Kazimierski.

W tym roku Baltona ponownie przystąpiła do akcji Stowarzyszenia Wiosna, wprowadzając do sklepów limitowaną edycję toreb zakupowych promujących hasło tegorocznej akcji "Lubię ludzi". - Takim prostym działaniem chcemy pokazać, że pomoc może być naprawdę prosta - dodaje.

Każdy pasażer podróżujący z/do Polski również może pomóc. Wystarczy zrobić zakupy w jednym ze sklepów Baltona zlokalizowanych na polskich lotniskach, a środki pozyskane ze sprzedaży limitowanych toreb zostaną przekazane stowarzyszeniu na realizację celów statutowych i pomoc najuboższym. Wsparcie finansowe pozwoli choć na chwilę zapomnieć o codziennych troskach.

Bezpośrednio na stronie Szlachetnej Paczki można znaleźć więcej szczegółów na temat pomocy potrzebującym, nie tylko w okresie świątecznym.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama