Aegean: Prostsze rezerwacje biletów w Miles+Bonus

Marek Stus - Profil Marek Stus
11 grudnia 2017 08:28
Aegean Airlines wprowadziły możliwość rezerwacji biletów-nagród w programie lojalnościowym Miles+Bonus przez swoją stronę internetową.
Reklama

To spore ułatwienie dla członków programu greckiego przewoźnika. Dotychczas wykorzystywanie zgromadzonych w nim mil na przeloty było bowiem możliwe jedynie przez infolinię, co wiązało się z koniecznością poniesienia dodatkowej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 20 EUR.

Obecnie Aegean Airlines uruchomiły system pozwalający na samodzielne dokonanie rezerwacji biletów na przeloty wszystkimi liniami zrzeszonymi w sojuszu Star Alliance z poziomu profilu uczestnika programu. Wystarczy zalogować się na konto Miles+Bonus i przejść na stronę wyszukiwarki, która pozwala na znalezienie miejsc dostępnych za mile na wybranej przez nas trasie. Po akceptacji warunków rezerwacji oraz opłaceniu podatków i opłat lotniskowych obowiązujących w danym przypadku bilet zostanie wystawiony automatycznie, już bez konieczności kontaktowania się z infolinią i dodatkowych kosztów rezerwacji.


System greckich linii nie działa jeszcze w pełni poprawnie, gdyż zdarzają się błędy oraz brakuje w nim niektórych lotnisk obsługiwanych przez przewoźników ze Star Alliance. Pewną wadą udostępnionej pasażerom wyszukiwarki lotów jest również brak możliwości sprawdzenia dostępności miejsc wyłącznie w określonej klasie. Niezależnie od tego wprowadzenie możliwości rezerwacji biletów-nagród przez internet znacznie ułatwia i przyspiesza wyszukiwanie interesujących połączeń oraz weryfikację dostępnych opcji.Warto przypomnieć, że program Aegean Airlines jest jedną z atrakcyjnych alternatyw dla osób pragnących szybko zdobyć złoty status w sojuszu Star Alliance. Program Miles+Bonus oferuje także atrakcyjne stawki milowe na wielu trasach międzykontynentalnych.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama