×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Aegean: Prostsze rezerwacje biletów w Miles+Bonus


Aegean Airlines wprowadziły możliwość rezerwacji biletów-nagród w programie lojalnościowym Miles+Bonus przez swoją stronę internetową.


To spore ułatwienie dla członków programu greckiego przewoźnika. Dotychczas wykorzystywanie zgromadzonych w nim mil na przeloty było bowiem możliwe jedynie przez infolinię, co wiązało się z koniecznością poniesienia dodatkowej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 20 EUR. 

Obecnie Aegean Airlines uruchomiły system pozwalający na samodzielne dokonanie rezerwacji biletów na przeloty wszystkimi liniami zrzeszonymi w sojuszu Star Alliance z poziomu profilu uczestnika programu. Wystarczy zalogować się na konto Miles+Bonus i przejść na stronę wyszukiwarki, która pozwala na znalezienie miejsc dostępnych za mile na wybranej przez nas trasie. Po akceptacji warunków rezerwacji oraz opłaceniu podatków i opłat lotniskowych obowiązujących w danym przypadku bilet zostanie wystawiony automatycznie, już bez konieczności kontaktowania się z infolinią i dodatkowych kosztów rezerwacji. 


System greckich linii nie działa jeszcze w pełni poprawnie, gdyż zdarzają się błędy oraz brakuje w nim niektórych lotnisk obsługiwanych przez przewoźników ze Star Alliance. Pewną wadą udostępnionej pasażerom wyszukiwarki lotów jest również brak możliwości sprawdzenia dostępności miejsc wyłącznie w określonej klasie. Niezależnie od tego wprowadzenie możliwości rezerwacji biletów-nagród przez internet znacznie ułatwia i przyspiesza wyszukiwanie interesujących połączeń oraz weryfikację dostępnych opcji. Warto przypomnieć, że program Aegean Airlines jest jedną z atrakcyjnych alternatyw dla osób pragnących szybko zdobyć złoty status w sojuszu Star Alliance. Program Miles+Bonus oferuje także atrakcyjne stawki milowe na wielu trasach międzykontynentalnych. gość_1193c - Profil
gość_1193c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie