×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Chopina: Wzrost o 12,6 proc. w listopadzie


W listopadzie na Lotnisku Chopina odprawiono ok. 1,15 mln osób, co oznacza 12.6-proc. wzrost w stosunku do listopada ubiegłego roku.
Liczba pasażerów według miesięcy
- W grudniu otwarte zostało połączenie PLL LOT do Berlina, Qatar Airways już wkrótce wprowadzi dodatkową, drugą rotację do Dohy, a pod koniec roku Ural Airlines połączy Warszawę z portem Moskwa Domodiedowo. W przyszłym roku planowane są takie połączenia, jak Bordeaux, Norymberga, Kowno, czy Singapur. Te nowe kierunki potwierdzają fakt postrzegania Lotniska Chopina jako atrakcyjnego portu przesiadkowego - mówi Hubert Wojciechowski, Dyrektor Biura Marketingu i PR Lotniska Chopina.

W ciągu pierwszych jedenastu miesięcy 2017 r. na Lotnisku Chopina obsłużono więcej pasażerów niż w całym roku ubiegłym. Do końca listopada z warszawskiego portu skorzystało 14,6 mln pasażerów. 

Od początku roku, w ruchu międzynarodowym podróżowało ok. 12,66 mln osób (wzrost o 20 proc.), a w ruchu krajowym - 1,96 mln osób (wzrost o 54 proc.).
gość_d20e0 - Profil
gość_d20e0
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie