Singapore Airlines, Scoot i SilkAir z umową code share

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
05 grudnia 2017 14:07
Linie lotnicze Singapore Airlines, Scoot oraz SilkAir porozumiały się w sprawie umów codeshare, które będą obowiązywały na 30 trasach obsługiwanych przez linie lotnicze Scoot.
Reklama

Scoot oraz SilkAir należą do grupy Singapore Airlines. Dzięki nowemu porozumieniu, pasażerowie wszystkich linii lotniczych działających wewnątrz grupy zyskają dogodny dostęp to wszystkich 130 kierunków obsługiwanych przez jej przewoźników.

Na mocy porozumienia na lotach obsługiwanych przez Scoot pojawią się także numery lotów Singapore Airlines (SQ) oraz SilkAir (MI). Porozumieniem zostały objęte loty z Singapuru do miast Amritsar, Aten, Clark, Dalian, Gold Coast, Haikou, Hangzhou, Harbin, Hat Yai, Honolulu, Ipoh, Jaipur, Dżuddy, Jinan, Kaohsiung, Krabi, Kuantan, Kuching, Lucknow, Macau, Nanjing, Ningbo, Palembang, Qingdao, Quanzhou, Sapporo, Shenyang, Tianjin, Tiruchirappalli, Wuxi, Xi’an oraz Zhengzhou.


Dla pasażerów nowe porozumienie oznacza, że będą mogli podróżować na jednym bilecie na rejsach wykonywanych przez wszystkich trzech przewoźników, i na takich lotach ich bagaże będą nadawane bezpośrednio do miejsca docelowego. Dodatkowo na rejsach obsługiwanych przez Singapore Airlines oraz SilkAir respektowane będą przywileje Scoot FlyBagEat, czyli bagaż rejestrowany, posiłek, napoje oraz kocyk na lotach dłuższych niż cztery godziny. Jednocześnie pasażerowie Singapore Airlines oraz SilkAir będą mogli podczas odprawy online na stronach tych przewoźników rezerwować miejsca na lotach obsługiwanych przez Scoot.

Stosowanie umów code-share będzie rozszerzane także o przyszłe planowane połączenia Scoot, między innymi niedawno ogłoszone loty z Berlina do Singapuru. Dla pasażerów tego lotu będzie to oznaczało możliwość dalszej podróży po Azji w ramach bogatej siatki połączeń Grupy.


fot. Tomasz Śniedziewski

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama