×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Singapore Airlines, Scoot i SilkAir z umową code share


Linie lotnicze Singapore Airlines, Scoot oraz SilkAir porozumiały się w sprawie umów codeshare, które będą obowiązywały na 30 trasach obsługiwanych przez linie lotnicze Scoot.Scoot oraz SilkAir należą do grupy Singapore Airlines. Dzięki nowemu porozumieniu, pasażerowie  wszystkich linii lotniczych działających wewnątrz grupy zyskają dogodny dostęp to wszystkich 130 kierunków obsługiwanych przez jej przewoźników. 

Na mocy porozumienia na lotach obsługiwanych przez Scoot pojawią się także numery lotów Singapore Airlines (SQ) oraz SilkAir (MI). Porozumieniem zostały objęte loty z Singapuru do miast Amritsar, Aten, Clark, Dalian, Gold Coast, Haikou, Hangzhou, Harbin, Hat Yai, Honolulu, Ipoh, Jaipur, Dżuddy, Jinan, Kaohsiung, Krabi, Kuantan, Kuching, Lucknow, Macau, Nanjing, Ningbo, Palembang, Qingdao, Quanzhou, Sapporo, Shenyang, Tianjin, Tiruchirappalli, Wuxi, Xi’an oraz  Zhengzhou.


Dla pasażerów nowe porozumienie oznacza, że będą mogli podróżować na jednym bilecie na rejsach wykonywanych przez wszystkich trzech przewoźników, i na takich lotach ich bagaże będą nadawane bezpośrednio do miejsca docelowego. Dodatkowo na rejsach obsługiwanych przez Singapore Airlines oraz SilkAir respektowane będą przywileje Scoot FlyBagEat, czyli bagaż rejestrowany, posiłek, napoje oraz kocyk na lotach dłuższych niż cztery godziny. Jednocześnie pasażerowie Singapore Airlines oraz SilkAir będą mogli podczas odprawy online na stronach tych przewoźników rezerwować miejsca na lotach obsługiwanych przez Scoot. 

Stosowanie umów code-share będzie rozszerzane także o przyszłe planowane połączenia Scoot, między innymi niedawno ogłoszone loty z Berlina do Singapuru. Dla pasażerów tego lotu będzie to oznaczało możliwość dalszej podróży po Azji w ramach bogatej siatki połączeń Grupy.


fot. Tomasz Śniedziewski
gość_0b31a - Profil
gość_0b31a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie