×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa z pięcioma gwiazdkami Skytrax


Niemieckie linie lotnicze Lufthansa zostały pierwszym przewoźnikiem z Europy, który otrzymał notę pięciu gwiazdek w rankingu Skytrax, poinformowali przedstawiciele tej agencji ratingowej.


- Nagroda jest solidnie zapracowaną nagrodą za podejmowanie olbrzymich wysiłków by uczynić Lufthansę jedną z czołowych linii lotniczych premium na świecie - powiedział Carsten Spohr, prezes Lufthansy. 

W ostatnim czasie niemiecki przewoźnik dokonał znaczących inwestycji w odnowienie floty i poprawę produktu, po to by przyciągnąć klientów na silnie konkurencyjnym rynku. Tylko w tym roku do floty przewoźnika dołączyły nowe samoloty, airbusy A350, a w zeszłym tygodniu Lufthansa zaprezentowała nową klasę biznes, która dostępna będzie w boeingach 777X.


Działania te przyniosły osiągnięcie, o które Lufthansa zabiegała już od kilku lat - miejsce na liście przewoźników, którzy otrzymali notę pięciu gwiazdek w rankingu Skytrax. 

Lufthansa jest pierwszym przewoźnikiem z Europy, który może poszczycić się najwyższą oceną w rankingu. Pozostałe dziewięć linii lotniczych z tym tytułem to przewoźnicy z Azji: Qatar Airways, Singapore Airlines, Cathay Pacific Airways, ANA All Nippon Airways, Asiana Airlines, EVA Air, Garuda indonesia, HainanAirlines oraz Etihad Airways.

To już kolejne wyróżnienie, jakie Lufthansa otrzymała w tym roku od Skytrax - latem ta organizacja ratingowa uznała niemieckiego przewoźnika za najlepszą linie lotniczą z Europy, odbierając ten tytuł liniom lotniczym Turkish Airlines. 


fot. Lufthansa, Tomasz Śniedziewski


gość_b715d - Profil
gość_b715d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie