×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: W kwietniu dodatkowe loty do Tokio


Przez pierwsze dwa tygodnie kwietnia LOT obsłuży dwa dodatkowe loty z Warszawy do Tokio - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Rejsy te zostaną dodane niezależnie od planowanego na kwiecień zwiększenia liczby rotacji do pięciu tygodniowo.


Dreamlinery LOT-u wystartują w dodatkowe rejsy we wtorek 3 oraz 10 kwietnia. Połączenie będzie realizowane o tej samej porze co pozostałe rejsy LO79 do Tokio, czyli o godzinie 15:10. Lądowanie w porcie lotniczym Narita spodziewane jest następnego dnia czasu lokalnego o 8:45 rano. 

W drogę powrotną do Warszawy samoloty wyruszą w środę 4 oraz 11 kwietnia o godzinie 10:20 rano. Przylot do Warszawy spodziewany jest tego samego dnia o godzinie 14:25.


Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurowały połączenie z Warszawy do Japonii w styczniu 2016 r. Uruchomienie lotów polskiej linii do Tokio i Seulu czytelnicy Pasazer.com uznali za lotnicze Wydarzenie 2016 r. Początkowo połączenie to realizowane było trzy razy w tygodniu. Od 3 lipca tego roku narodowy przewoźnik zwiększył częstotliwość lotów do stolicy Japonii do czterech rotacji tygodniowo. Obecnie wyloty z Warszawy odbywają się w w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele. 

Od kwietnia przyszłego roku liczba regularnych połączeń z Warszawy do Tokio Narita zwiększy się do pięciu w tygodniu, dzięki dodaniu sobotniego lotu z Warszawy. Dwa dodatkowe wtorkowe rejsy w pierwszych dwóch tygodniach kwietnia dodane będą niezależnie od regularnego zwiększenia liczby rotacji do Japonii - oznacza to, że w tym okresie LOT będzie obsługiwał sześć lotów tygodniowo pomiędzy Polską i Japonią. 

Końcówka marca i pierwsza połowa kwietnia to w Japonii szczyt sezonu turystycznego. Rozkwitają wtedy drzewa wiśni piłkowanych, znanych pod japońską nazwą sakura. Bladoróżowe kwiaty spowijają ulice miast oraz parki, nadają miastom niepowtarzalny wygląd. 
fot. Tomasz Śniedziewski, Jake Weirickgość_a8f80 - Profil
gość_a8f80
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie