×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Royal Brunei wprowadzają usługę Holidays


Linie lotnicze Royal Brunei Airlines wprowadzają usługę Royal Brunei Holidays, pozwalającą rezerwować loty łączone z pobytami w hotelach, wycieczkami oraz transferami. Usługa umożliwi także planowanie pobytów stopover w Brunei oraz Dubaju.


Usługa, które wprowadzona została przez linie lotnicze Royal Brunei wspólnie z Cozmo Travel oraz Amadeus, umożliwi pasażerom oraz agentom podróży łatwe i dogodne dokonywanie rezerwacji, pozwalające na stworzenie indywidualnie dopasowanego wyjazdu. 

Usługa opiera się na dwóch dostępnych pakietach podróży: pakiet Holiday pozwala na rezerwowanie lotów, hoteli, transferów oraz wycieczek, podczas gdy pakiet Stopover umożliwia rezerwację krótkiego pobytu stopover w Brunei lub w Dubaju w drodze do punktu docelowego podróży. 

System pozwala na dokonywanie rezerwacji dla maksymalnie dziewięciu osób i jak zapewniają jego twórcy, będzie uwzględniał najnowsze promocje oferowane przez hotele i tour operatorów, tak aby korzystające z niego osoby miały pewność, że zapłacą najniższą cenę za swoje wakacje. 

- Royal Brunei Airlines są dumne mogąc wprowadzić dostępny online system wyjazdów łączonych. Ta intuicyjna oferta pomoże naszym gościom uprościć proces rezerwacji i spowoduje że zniknie stres konieczności dokonywania rezerwacji poprzez wykonywanie kilku operacji. Agenci podróży są także niezwykle istotną częścią naszych operacji i ten nowy produkt uprości ich życie, jak również wzmocni naszą pozycję na rynku - powiedział Karam Chand, dyrektor wykonawczy Royal Brunei. 


fot. John Taggart (Flicrk/CC)gość_a8f80 - Profil
gość_a8f80
  

W tym temacie przeczytaszPasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie