Royal Brunei wprowadzają usługę Holidays

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
30 listopada 2017 10:00
2 komentarze
Linie lotnicze Royal Brunei Airlines wprowadzają usługę Royal Brunei Holidays, pozwalającą rezerwować loty łączone z pobytami w hotelach, wycieczkami oraz transferami. Usługa umożliwi także planowanie pobytów stopover w Brunei oraz Dubaju.
Reklama

Usługa, które wprowadzona została przez linie lotnicze Royal Brunei wspólnie z Cozmo Travel oraz Amadeus, umożliwi pasażerom oraz agentom podróży łatwe i dogodne dokonywanie rezerwacji, pozwalające na stworzenie indywidualnie dopasowanego wyjazdu.

Usługa opiera się na dwóch dostępnych pakietach podróży: pakiet Holiday pozwala na rezerwowanie lotów, hoteli, transferów oraz wycieczek, podczas gdy pakiet Stopover umożliwia rezerwację krótkiego pobytu stopover w Brunei lub w Dubaju w drodze do punktu docelowego podróży.

System pozwala na dokonywanie rezerwacji dla maksymalnie dziewięciu osób i jak zapewniają jego twórcy, będzie uwzględniał najnowsze promocje oferowane przez hotele i tour operatorów, tak aby korzystające z niego osoby miały pewność, że zapłacą najniższą cenę za swoje wakacje.

- Royal Brunei Airlines są dumne mogąc wprowadzić dostępny online system wyjazdów łączonych. Ta intuicyjna oferta pomoże naszym gościom uprościć proces rezerwacji i spowoduje że zniknie stres konieczności dokonywania rezerwacji poprzez wykonywanie kilku operacji. Agenci podróży są także niezwykle istotną częścią naszych operacji i ten nowy produkt uprości ich życie, jak również wzmocni naszą pozycję na rynku - powiedział Karam Chand, dyrektor wykonawczy Royal Brunei.


fot. John Taggart (Flicrk/CC)

Reklama
Pasazer.com na Facebooku
...wczytuję...

Ostatnie komentarze

gość_dd7d4 2017-12-01 00:15   
gość_dd7d4 - Profil gość_dd7d4
Polecam Brunei. Bylem co prawda tylko 3 dni ale BSB jest ciche, spokojne, nie ma pijanych i wytatutowanych Australijczykow, kierowcy sie zatrzymuja by przepuscic pieszych. No i alkoholu tez nie sprzedaja. Jedzenie smaczne, miasto czyste (nie taki syf jak w Malezji) i wszystko mozna zobaczyc w 3-4 dni.
andrzejtoulon 2017-11-30 14:08   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Leciałem z nimi z Londynu do Melbourne miesiąc temu i podczas 3 godzinnego postoju w Brunei nawet przemknęła mi taka myśl że skoro juź tu jestem to chętnie bym zobaczył trochę więcej niż ich lotnisko. Na pewno następnym razem skorzystam ze stopoveru w Bandar Seri Begawan.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama