×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Hilton: Nowa dyrektorka ds. rozwoju na Polskę i Europę Wschodnią


Małgorzata Morek została nowym dyrektorem Hilton ds. rozwoju na Polskę i Europę Wschodnią.Małgorzata Morek, która objęła posadę dyrektora ds. rozwoju na Polskę i Europę Wschodnią, przez 20 lat pracowała w branży hotelarskiej w działach sprzedaży, operacji i rozwoju w grupach Intercontinental Hotels oraz Orbis. Na nowym stanowisku będzie współpracować z Magdaleną Sekutowską, obecną dyrektor ds. rozwoju na Europę Wschodnią.

Cieszymy się, że możemy powitać Małgorzatę w zespole i rozwijać naszą obecność w Polsce i regionie Europy Wschodniej. Hilton odnotowuje ponadprzeciętny wzrost w polskich miastach, o czym świadczy ponad 30 hoteli już działających bądź projektów będących w trakcie realizacji. Małgorzata swoją wiedzą i doświadczeniem będzie wspierać ten wzrost, rozbudowując portfolio marek Hilton o nowe hotele - powiedział Patrick Fitzgibbon, starszy wiceprezes ds. rozwoju na kraje Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w Hilton.

Hilton jest czołową firmą na świecie z branży hospitality, do której należy 14 światowej klasy marek, reprezentujących łącznie prawie 5 tys. nieruchomości o łącznej liczbie ponad 182 tys. pokoi, położonych w 103 krajach i terytoriach zależnych.

fot. Marek Stusgość_608a5 - Profil
gość_608a5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie