Hilton: Nowa dyrektorka ds. rozwoju na Polskę i Europę Wschodnią

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
24 listopada 2017 11:30
Małgorzata Morek została nowym dyrektorem Hilton ds. rozwoju na Polskę i Europę Wschodnią.
Reklama

Małgorzata Morek, która objęła posadę dyrektora ds. rozwoju na Polskę i Europę Wschodnią, przez 20 lat pracowała w branży hotelarskiej w działach sprzedaży, operacji i rozwoju w grupach Intercontinental Hotels oraz Orbis. Na nowym stanowisku będzie współpracować z Magdaleną Sekutowską, obecną dyrektor ds. rozwoju na Europę Wschodnią.

- Cieszymy się, że możemy powitać Małgorzatę w zespole i rozwijać naszą obecność w Polsce i regionie Europy Wschodniej. Hilton odnotowuje ponadprzeciętny wzrost w polskich miastach, o czym świadczy ponad 30 hoteli już działających bądź projektów będących w trakcie realizacji. Małgorzata swoją wiedzą i doświadczeniem będzie wspierać ten wzrost, rozbudowując portfolio marek Hilton o nowe hotele - powiedział Patrick Fitzgibbon, starszy wiceprezes ds. rozwoju na kraje Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w Hilton.

Hilton jest czołową firmą na świecie z branży hospitality, do której należy 14 światowej klasy marek, reprezentujących łącznie prawie 5 tys. nieruchomości o łącznej liczbie ponad 182 tys. pokoi, położonych w 103 krajach i terytoriach zależnych.

fot. Marek Stus
Reklama
Tagi
hilton

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama