×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates w sojuszu z linią QantasDziś (17.01) Australijski Urząd do spraw Konkurencji i Konsumentów (ACCC) wydał tymczasową zgodę na zawarcie sojuszu pomiędzy liniami Emirates i Qantas. Do sfinalizowania partnerstwa pomiędzy przewoźnikami wymagana jest jeszcze ostateczna zgoda ze strony ACCC, która spodziewana jest w marcu.- Wstępna zgoda Urzędu pozwoli Emirates i Qantas przygotować się do oferowania klientom wspólnych usług już od pierwszego dnia partnerstwa. Sojusz Emirates i Qantas zapewni pasażerom obu linii nieograniczony dostęp do połączonych siatek lotów i pełnego wachlarza usług, włączając w to unikatowe doświadczenie, jakim są podróże Airbusem A380 - powiedział Tim Clark, prezes Emirates.

Wspólne taryfy dostępne na połączonej siatce lotów dotyczące podróży rozpoczynających się po kwietniu 2013 powinny zostać udostępnione do sprzedaży w ciągu najbliższych tygodni, kiedy przewoźnicy porozumieją się w sprawie polityki cenowej. Usługi te również będą wymagały wydania zgody przez odpowiednie organy, w tym przez Australijski Urząd ds. Konkurencji i Konsumentów ACCC.
- Zgoda wydana została dwa tygodnie po tym, jak nasz pierwszy samolot odleciał z nowej Hali A na lotnisku w Dubaju, skonstruowanej specjalnie na potrzeby Airbusów A380, nowego domu naszych flagowych maszyn. Pasażerowie Qantas podróżujący A380 z Australii będą mogli także cieszyć się dostępem do komfortu, wygody i szerokiego wyboru usług, jakie oferuje Hala A, zanim przesiądą się na loty do jednego z miejsc z naszej dynamicznie rozwijającej się siatki połączeń - dodał Clark.

Fot. Piotr Bożyk, Qantas


Reklama


Booking.com
gość_e0e4e - Profil
gość_e0e4e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie