×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Argentyński Norwegian ruszy w połowie 2018 r.


Argentyński oddział linii Norwegian rozpocznie regularne loty z pasażerami w maju lub czerwcu 2018 r. - poinformował prezes spółki w rozmowie z InfoBae.


Ole Christian Melhus zapowiedział, że Norwegian Air Argentina rozpocznie sprzedaż biletów na początku II kwartału, a pierwszych pasażerów przewiezie pod koniec tego kwartału. 

Norwegian Air Argentina będzie linią zbazowaną na lotnisku Aeroparque w Buenos Aires i w pierwszej kolejności ma koncentrować się na lotach krajowych do Cordoby, Mendozy, Ushuaii, Salty, Tucuman i Iguazu. W pierwszej kolejności linia będzie korzystać z boeingów 737-800, a potem z boeingów 737 MAX 8. Pod koniec 2018 r. przewoźnik chce pozyskać pierwsze boeingi 787-9 Dreamliner, które moga być wykorzystane do uruchomienia dalekodystansowych tras z miast w Argentynie innych niż Buenos Aires. 

Norwegian Air Argentina będzie też zapewne współpracować ze spółką-matką w zakresie łączonej obsługi tras w Argentynie oraz lotów do Europy.


Reklama


Booking.com
gość_61811 - Profil
gość_61811
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie