×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


PKS Polbus obsłuży kursy na wrocławskie lotnisko


Od 6 grudnia br. ruszy ekspresowe połączenie autokarowe z wrocławskiego dworca głównego PKP na lotnisko im. M. Kopernika. Wszystko dzięki porozumieniu między portem a PKS Polbus.


Przejazd linią WRO Airport Express Bus potrwa ok. 30 min. Pojazd między dwoma krańcami zatrzyma się tylko na Placu Dominikańskim. Pierwszy kurs w kierunku lotniska przewidziano o godz. 3:20, a ostatni na 23:30. W przeciwnej relacji: do Dworca Głównego autobusy wyjadą o 4:10 i - odpowiednio - o 1:00. Zgodnie z założeniem autokary będą jeździły co 50 min. Jednak w przypadku dużego zainteresowania czas między odjazdami zostanie skrócony do 25 min. w godzinach szczytu. 

Bilety na przejazd można będzie kupić w całodobowym punkcie obsługi na Dworcu Głównym lub u kierowcy. Jego cena wynosić ma 10 zł. Płatności dokonywać można w gotówce lub kartą.

Między stacją Wrocław Główny na lotniskiem kursują także autobusy komunikacji miejskiej. Linia 106 w ciągu dnia jeździ w obu kierunkach co 15-20 min. (zależnie od pory i dnia), a w nocy 206 - co ok. 90 min.gość_2e792 - Profil
gość_2e792
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie