×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Aerofłot wkrótce wróci do Nepalu


Gandaki International Travels został nowym przedstawicielem handlowym (General Sale Agent) Aerofłotu na rynku nepalskim. Prawdopodobne staje się także wznowienie lotów rosyjskiego przewoźnika do tego kraju.


- Wracamy do Nepalu po dwóch latach przerwy. Niedawno powróciliśmy na trasę do Nowego Delhi, mamy nadzieję, że stanie się tak rychło z połączeniem do Katmandu - powiedział Sergiej Kidisyuk, dyrektor generalny Aerofłotu.

Z ubiegłorocznych danych wynika, że Nepal odwiedziło blisko 10 tys. rosyjskich turystów. Średni czas ich pobytu w tym kraju wyniósł 19 dni. 

- Rosjanie spędzają w naszym kraju więcej czasu niż przybysze z innych państw. Mamy nadzieję, że współpraca z Aerofłotem wpłynie na dalszy wzrost popularności turystycznej wśród mieszkańców Federacji Rosyjskiej. A będzie to korzystne dla obu stron - powiedział Koney Digbijaya, dyrektor Gandaki International Travels.



gość_7973b - Profil
gość_7973b
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie