Baltona zaprezentowała wizualizacje sklepów we Wrocławiu

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
14 listopada 2017 09:00
1 komentarz
Baltona, która jest nowym operatorem sklepów duty free w strefie airside portu lotniczego we Wrocławiu, zaprezentowała wizualizacje przestrzeni handlowej. Pierwsze otwarcia placówek planowane są w grudniu.
Reklama

Firma Baltona pojawi się po raz pierwszy na wrocławskim lotnisku jako operator przestrzeni handlowej w strefie air-side, po tym, gdy we wrześniu wygrała przetarg na prowadzenie działalności handlowej w hali odlotów po kontroli bezpieczeństwa w terminalu Portu Lotniczego Wrocław. Do tej pory operatorem sklepów w strefie air-side wrocławskiego lotniska była firma Heinemann. Po utracie kontraktu w tym lotnisku marka ta zniknie z Polski.

Umowa najmu pomiędzy Portem Lotniczym Wrocław i Baltoną zawarta na czas nieokreślony, przy czym umowa nie będzie mogła być wypowiedziana przez żadną ze stron w okresie pięciu lat od dat rozpoczęcia działalności przez Baltonę. Szacowana wartość umowy w ujęciu rocznym wynosi ok. 80 - 100 mln zł netto, a Baltona będzie najemcą łącznie ok. 800 m kw. powierzchni, na której otworzy sześć sklepów.

Jak zapewnia Port Lotniczy Wrocław, dzięki współpracy lotniska z Baltoną podróżni skorzystają z jeszcze większego wyboru artykułów spożywczych, kosmetyków, słodyczy, książek czy odzieży.


W oczekiwaniu na oddanie do użytku nowej powierzchni handlowej, Baltona zaprezentowała wizualizacje nowych sklepów na wrocławskim lotnisku.


Jak wynika z wizualizacji, Baltona stawia na nowoczesne wnętrza, w których dominują eleganckie, ciemne, stonowane kolory ścian z kolorowymi elementami, pozwalające dobrze wyeksponować sprzedawane produkty.


Pomimo że sklepy nie zostały zaprojektowane w formule walk through, otwarte ekspozycje, atrakcyjne elementy wystawowe oraz obrys posadzki sklepu wchodzący w korytarz lotniska, zachęcają pasażerów do wejścia do środka.


Z myślą o pasażerach, którzy poszukują produktów z naszego kraju powstanie rozległa oferta “Spirit of Poland”.


Pierwsze otwarcia placówek handlowych Baltony planowane są na grudzień.

fot. Baltona
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_3c8f6 2018-09-16 08:50   
gość_3c8f6 - Profil gość_3c8f6
ładny wystrój Robi wrażenie Ciekawe jak wygląda zaplecze socjalne pracowników sklepu ..Jadalnia szatnia ,umywalnia ..
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama