Baltona zaprezentowała wizualizacje sklepów we Wrocławiu

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
14 listopada 2017 09:00
1 komentarz
Baltona, która jest nowym operatorem sklepów duty free w strefie airside portu lotniczego we Wrocławiu, zaprezentowała wizualizacje przestrzeni handlowej. Pierwsze otwarcia placówek planowane są w grudniu.
Reklama
Firma Baltona pojawi się po raz pierwszy na wrocławskim lotnisku jako operator przestrzeni handlowej w strefie air-side, po tym, gdy we wrześniu wygrała przetarg na prowadzenie działalności handlowej w hali odlotów po kontroli bezpieczeństwa w terminalu Portu Lotniczego Wrocław. Do tej pory operatorem sklepów w strefie air-side wrocławskiego lotniska była firma Heinemann. Po utracie kontraktu w tym lotnisku marka ta zniknie z Polski.

Umowa najmu pomiędzy Portem Lotniczym Wrocław i Baltoną zawarta na czas nieokreślony, przy czym umowa nie będzie mogła być wypowiedziana przez żadną ze stron w okresie pięciu lat od dat rozpoczęcia działalności przez Baltonę. Szacowana wartość umowy w ujęciu rocznym wynosi ok. 80 - 100 mln zł netto, a Baltona będzie najemcą łącznie ok. 800 m kw. powierzchni, na której otworzy sześć sklepów.

Jak zapewnia Port Lotniczy Wrocław, dzięki współpracy lotniska z Baltoną podróżni skorzystają z jeszcze większego wyboru artykułów spożywczych, kosmetyków, słodyczy, książek czy odzieży.


W oczekiwaniu na oddanie do użytku nowej powierzchni handlowej, Baltona zaprezentowała wizualizacje nowych sklepów na wrocławskim lotnisku.


Jak wynika z wizualizacji, Baltona stawia na nowoczesne wnętrza, w których dominują eleganckie, ciemne, stonowane kolory ścian z kolorowymi elementami, pozwalające dobrze wyeksponować sprzedawane produkty.


Pomimo że sklepy nie zostały zaprojektowane w formule walk through, otwarte ekspozycje, atrakcyjne elementy wystawowe oraz obrys posadzki sklepu wchodzący w korytarz lotniska, zachęcają pasażerów do wejścia do środka.


Z myślą o pasażerach, którzy poszukują produktów z naszego kraju powstanie rozległa oferta “Spirit of Poland”.


Pierwsze otwarcia placówek handlowych Baltony planowane są na grudzień.

fot. Baltona

Ostatnie komentarze

gość_3c8f6 2018-09-16 08:50   
gość_3c8f6 - Profil gość_3c8f6
ładny wystrój Robi wrażenie Ciekawe jak wygląda zaplecze socjalne pracowników sklepu ..Jadalnia szatnia ,umywalnia ..
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy