×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Baltona zaprezentowała wizualizacje sklepów we Wrocławiu


Baltona, która jest nowym operatorem sklepów duty free w strefie airside portu lotniczego we Wrocławiu, zaprezentowała wizualizacje przestrzeni handlowej. Pierwsze otwarcia placówek planowane są w grudniu.Firma Baltona pojawi się po raz pierwszy na wrocławskim lotnisku jako operator przestrzeni handlowej w strefie air-side, po tym, gdy we wrześniu wygrała przetarg na prowadzenie działalności handlowej w hali odlotów po kontroli bezpieczeństwa w terminalu Portu Lotniczego Wrocław. Do tej pory operatorem sklepów w strefie air-side wrocławskiego lotniska była firma Heinemann. Po utracie kontraktu w tym lotnisku marka ta zniknie z Polski.

Umowa najmu pomiędzy Portem Lotniczym Wrocław i Baltoną zawarta na czas nieokreślony, przy czym umowa nie będzie mogła być wypowiedziana przez żadną ze stron w okresie pięciu lat od dat rozpoczęcia działalności przez Baltonę. Szacowana wartość umowy w ujęciu rocznym wynosi ok. 80 - 100 mln zł netto, a Baltona będzie najemcą łącznie ok. 800 m kw. powierzchni, na której otworzy sześć sklepów. 

Jak zapewnia Port Lotniczy Wrocław, dzięki współpracy lotniska z Baltoną podróżni skorzystają z jeszcze większego wyboru artykułów spożywczych, kosmetyków, słodyczy, książek czy odzieży. 


W oczekiwaniu na oddanie do użytku nowej powierzchni handlowej, Baltona zaprezentowała wizualizacje nowych sklepów na wrocławskim lotnisku. 


Jak wynika z wizualizacji, Baltona stawia na nowoczesne wnętrza, w których dominują eleganckie, ciemne, stonowane kolory ścian z kolorowymi elementami, pozwalające dobrze wyeksponować sprzedawane produkty. 


Pomimo że sklepy nie zostały zaprojektowane w formule walk through, otwarte ekspozycje, atrakcyjne elementy wystawowe oraz obrys posadzki sklepu wchodzący w korytarz lotniska, zachęcają pasażerów do wejścia do środka. 


Z myślą o pasażerach, którzy poszukują produktów z naszego kraju powstanie rozległa oferta “Spirit of Poland”.


Pierwsze otwarcia placówek handlowych Baltony planowane są na grudzień.

fot. Baltonagość_6ef1b - Profil
gość_6ef1b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie