×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Współpraca PKS Słupsk i ModlinBus z PolskimBusem


Od początku listopada br. do grona partnerów PolskiegoBusa dołączyły PKS Słupsk i ModlinBus. Dzięki współpracy z tym drugim przewoźnikiem pasażerowie z kilku miast na południu i wschodzie Polski uzyskają dogodne przesiadki na lotnisko w Modlinie.Bilety na podróże łączone do Modlina mogą kupić podróżni z Rzeszowa, Radomia, Kielc, Lublina, Krakowa i Ostrowca Świętokrzyskiego. Przesiadka (w ramach jednej rezerwacji) odbywa się w centrum Warszawy - na Placu Defilad. 

- Od dawna, wraz z naszym partnerem ModlinBus, otrzymywaliśmy prośby o wprowadzenie dogodnych połączeń na Lotnisko Modlin. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom wprowadzamy nową ofertę połączeń przesiadkowych. Wszystko w ramach jednego wyszukiwania, jednej ceny i jednej transakcji - skomentował Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji PolskiBus.com.


Prócz tego, przez platformę rezerwacyjną PolskiBus.com, można także kupować bilety na trzy trasy obsługiwane przez PKS Słupsk: ze Słupska do Warszawy oraz z Ustki do Warszawy i Jeleniej Góry. To 24. umowa partnerska przewoźnika z czerwonymi autobusami. 

fot. mat. prasowe PolskiBus.comgość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie