Współpraca PKS Słupsk i ModlinBus z PolskimBusem

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
08 listopada 2017 11:38
1 komentarz
Od początku listopada br. do grona partnerów PolskiegoBusa dołączyły PKS Słupsk i ModlinBus. Dzięki współpracy z tym drugim przewoźnikiem pasażerowie z kilku miast na południu i wschodzie Polski uzyskają dogodne przesiadki na lotnisko w Modlinie.
Reklama

Bilety na podróże łączone do Modlina mogą kupić podróżni z Rzeszowa, Radomia, Kielc, Lublina, Krakowa i Ostrowca Świętokrzyskiego. Przesiadka (w ramach jednej rezerwacji) odbywa się w centrum Warszawy - na Placu Defilad.

- Od dawna, wraz z naszym partnerem ModlinBus, otrzymywaliśmy prośby o wprowadzenie dogodnych połączeń na Lotnisko Modlin. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom wprowadzamy nową ofertę połączeń przesiadkowych. Wszystko w ramach jednego wyszukiwania, jednej ceny i jednej transakcji - skomentował Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji PolskiBus.com.


Prócz tego, przez platformę rezerwacyjną PolskiBus.com, można także kupować bilety na trzy trasy obsługiwane przez PKS Słupsk: ze Słupska do Warszawy oraz z Ustki do Warszawy i Jeleniej Góry. To 24. umowa partnerska przewoźnika z czerwonymi autobusami.

fot. mat. prasowe PolskiBus.com
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_4f811 2017-11-10 08:24   
gość_4f811 - Profil gość_4f811
Gdyby Polski Bus nawiązał współpracę z bliźniaczą firmą Memento Bus z Rumunii otwierając linie Rzeszów Satu Mare to Polacy mieliny stamtąd skomunikowanie z całym terytorium Rumunii, a Rumuni, Węgrzy czy Słowacy poprzez Rzeszów z Polska. Firma Memento Bus to firma identyczna z Polskim Busem, nawet autobusy maja też czerwone.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama