×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet otrzymał sloty we Frankfurcie


Niskokosztowa linia easyJet otrzymała sloty, czyli zezwolenia na start i lądowanie, na lotnisku we Frankfurcie. Na razie nie wiadomo, kiedy rozpocznie loty z tego portu lotniczego i na jakich trasach będzie operować.O przyznaniu slotów easyJetowi poinformowała firma Fraport, operator największego niemieckiego portu lotniczego. 

Brytyjski easyJet będzie tym samym trzecią linią typowo niskokosztową obecną w tym porcie lotniczym. W tej chwili z Frankfurtu w kilkunastu kierunkach lata Ryanair (m.in. do Krakowa), a loty z Sofii oferuje Wizz Air. 

Wejście easyJeta do Frankfurtu może mieć związek z przejęciem przez tę linię części działalności airberlin. easyJet za 40 mln euro przejął sloty tej linii w Berlinie-Tegel i 25 leasingowanych przez nią samolotów. Brytyjski low-cost zapowiadał, że utrzyma znaczną część tras airberlin ze stolicy Niemiec i będzie rozwijał m.in. połączenia krajowe.

#KOREKTA informacji o lotach airberlin do Frankfurtu#gość_43aba - Profil
gość_43aba
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie