×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


W paryskiej restauracji Lagardere innowacyjne ładowarki


Firma Lagardere Travel Retail, zarządzająca między innymi siecią sklepów wolnocłowych Aelia Duty Free, poinformowała o wprowadzeniu w jednej ze swych paryskich restauracji urządzenia ZeCharger, umożliwiającego ładowanie urządzeń mobilnych bez podłączenia do prądu.


Rozwiązanie jest stosowane w restauracji L'Etoile du Nord na paryskim dworcu Gare du Nord. Urządzenie ma kształt dysku i pozwala na szybkie ładowanie telefonu komórkowego bądź tabletu, za pomocą dołączonego do niego kabla USB.

Firma zwróciła uwagę, że dzięki niewielkim, praktycznym rozmiarom, ZeCharger umożliwia klientom przechowywanie urządzenia elektronicznego na stole podczas ładowania.

Jak deklaruje Lagardere, z usługi skorzystało około 10 proc. klientów od momentu jej wprowadzenia. Zarządca L'Etoile du Nord jest tym wynikiem usatysfakcjonowany i zamierza wprowadzić urządzenia do pozostałych restauracji wchodzących w skład grupy Lagardere Travel Retail.gość_16b9e - Profil
gość_16b9e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie