Capi otworzy sklep w Wiedniu

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
31 października 2017 09:00
Sieć sklepów z wyrobami elektronicznymi Capi, The Travellers Electronics Company oraz port lotniczy w Wiedniu ogłosiły otwarcie nowej placówki handlowej.
Reklama

Capi zostanie operatorem sklepu o powierzchni 107 m kw., który będzie położony niedaleko bramek F wiedeńskiego lotniska. Rozpocznie on działalność w grudniu.

- Cieszymy się z pojawienia się Capi na lotnisku w Wiedniu. Konsumenckie wyroby elektroniczne są ważną częścią asortymentu, który oferujemy pasażerom. Sklep Capi’s lifestyle store będzie świeżym i inspirującym dodatkiem do środowiska placówek handlowych na lotnisku w Wiedniu, który pomoże zaoferować pasażerom najlepszą z możliwych podróży - powiedział Björn Olsson, wiceprezydent zarządu centralnego portu lotniczego w Wiedniu.

Jak informuje Capi, w sklepie sprzedawane będą produkty najlepszych światowych marek oraz własnej marki Mitone. Operator stara się stworzyć środowisko zakupów, specjalnie dostosowane do potrzeb podróżnych oraz zadba o to, by asortyment produktów był często zmieniany.

- Dzięki bliskiej współpracy naszej firmy z dostawcami, podróżni na lotnisku w Wiedniu będą mogli skorzystać z wczesnych edycji produktów oraz unikalnych możliwości zakupów - informuje Capi w oświadczeniu.


fot. Vienna Airport, Capi

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama