×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Capi otworzy sklep w Wiedniu


Sieć sklepów z wyrobami elektronicznymi Capi, The Travellers Electronics Company oraz port lotniczy w Wiedniu ogłosiły otwarcie nowej placówki handlowej.


Capi zostanie operatorem sklepu o powierzchni 107 m kw., który będzie położony niedaleko bramek F wiedeńskiego lotniska. Rozpocznie on działalność w grudniu.

- Cieszymy się z pojawienia się Capi na lotnisku w Wiedniu. Konsumenckie wyroby elektroniczne są ważną częścią asortymentu, który oferujemy pasażerom. Sklep Capi’s lifestyle store będzie świeżym i inspirującym dodatkiem do środowiska placówek handlowych na lotnisku w Wiedniu, który pomoże zaoferować pasażerom najlepszą z możliwych podróży - powiedział Björn Olsson, wiceprezydent zarządu centralnego portu lotniczego w Wiedniu. 

Jak informuje Capi, w sklepie sprzedawane będą produkty najlepszych światowych marek oraz własnej marki Mitone. Operator stara się stworzyć środowisko zakupów, specjalnie dostosowane do potrzeb podróżnych oraz zadba o to, by asortyment produktów był często zmieniany. 

Dzięki bliskiej współpracy naszej firmy z dostawcami, podróżni na lotnisku w Wiedniu będą mogli skorzystać z wczesnych edycji produktów oraz unikalnych możliwości zakupów - informuje Capi w oświadczeniu. 


fot. Vienna Airport, Capi
gość_16b9e - Profil
gość_16b9e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie