×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa poleci z Frankfurtu m.in. do Kiszyniowa


W sezonie letnim 2018 r. Lufthansa uruchomi cztery nowe trasy z Frankurtu, w tym do Kiszyniowa, co oznacza wzrost konkurencji dla LOT-u. Niemiecka grupa poleci do tego z Monachium na Maderę.


Letnia siatka połączeń Lufthansy z Frankfurtu zostanie rozszerzona o loty do: Kiszyniowa i Glasgow (codzienne) oraz na Minorkę i Santoryn (co sobotę). Z Monachium na Maderę linia poleci również co sobotę. Wszystkie rejsy będą obsługiwane airbusami z rodziny A320 i rozpoczną się od końca marca 2018 r., z wyjątkiem połączeń na Minorkę, które ruszą dopiero pod koniec kwietnia. 

Uruchomienie rejsów Lufthansy do Kiszyniowa oznacza zaostrzenie konkurencji o pasażerów przesiadkowych ze stolicy Mołdawii z LOT-em. Polski przewoźnik oferuje atrakcyjne przesiadki z tego miasta m.in. do Stanów Zjednoczonych i na trasach europejskich. Do tej pory Lufthansa oferowała loty do Kiszyniowa jedynie z Monachium.gość_8ff27 - Profil
gość_8ff27
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie