×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Trzecia CEE Aviation Conference już w listopadzie


Trzecia edycja konferencji CEE Aviation odbędzie się w dniach 21-22 listopada w Budapeszcie. Jak co roku, będzie to miejsce spotkań najważniejszych osób z branży lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej.Patronem medialnym konferencji jest Pasazer.com, a redaktor Dominik Sipinski będzie moderatorem pierwszego dnia dyskusji. 

CEE Aviation Conference 2017 będzie dotyczyć najnowszych wiadomości z branży lotniczej, zmian technologicznych oraz trendów w sektorze. Celem wydarzenia jest przeprowadzenie dyskusji i analizy modeli biznesowych lotnisk oraz linii lotniczych w Europie Środkowo-Wschodniej, a także zapewnienie możliwości nawiązania nowych kontaktów dla zaproszonych gości, sponsorów, mówców i dziennikarzy. 

Konferencja odbędzie się w Danubius Hotel Gellért w Budapeszcie. 


Wśród potwierdzonych gości są już: Thomas Reynaert, dyrektor zarządzający Airlines for Europe, Anca Apahidean, menedżerka regionu Europy Środkowo-Wschodniej w IATA, Jost Lammers, prezes lotniska w Budapeszcie, Rafał Milczarski oraz Ralph Anker, redaktor naczelny i główny analityk ANKER REPORT. 

Region Europy Środkowo-Wschodniej należy do najbardziej dynamicznych w Europie. Lokalna branża lotnicza przechodzi fazę gwałtownego wzrostu zgodnie z trendami wcześniej obserwowanymi w Europie Zachodniej. Szybka industrializacja wraz ze wzrostem zamożności społeczeństw napędzają sektor lotniczy zarówno pod względem ruchu biznesowego, jak i turystycznego. Przewoźnicy narodowi rosną i notują zyski, częściowo dzięki niższym cenom paliwa. Także przewoźnicy niskokosztowi rosną w tempie wykładniczym. 

Celem konferencji jest stworzenie forum biznesowego na przyszłe lata, na którym liderzy branży będą mogli nawiązywać nowe kontakty, wymieniać informacje i dzielić się dobrymi praktykami. 

Podczas CEE Aviation Conference 2017 odbędzie się kilka paneli dyskusyjnych, warsztatów i analiz przykładów. Przedstawiciele Komisji Europejskiej, IATA, Airlines for Europe oraz wiodących linii lotniczych oraz lotnisk z regionu będą rozmawiać o najnowszych trendach i przedstawiać swoje osiągnięcia, co pozwoli podnieść jakość branży w całej Europie Środkowo-Wschodniej. CEE Aviation Conference 2017 będzie forum, na którym odbędzie się refleksja na temat związku globalizacji poprzez lotnictwo z instytucjonalnymi reakcjami na to zjawisko i związane z nim wyzwania. 

Tematy konferencji obejmą:
 • nową strategię lotniczą dla Europy
 • modernizację europejskiej przestrzeni lotniczej
 • szanse rynkowe w Europie Środkowo-Wschodniej
 • wyzwania związane z lotniskami hubowymi i regionalnymi w Europie Środkowo-Wschodniej
 • cyfrową rewolucję branży lotniczej i turystycznej
 • zielone lotniska i zielone samoloty
 • smart aplikacje dla podróżnych
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_8daef - Profil
gość_8daef
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

 • Data wylotu:

 • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
 • Data wyjazdu:
 • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
 • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie