Trzecia CEE Aviation Conference już w listopadzie

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
26 października 2017 08:30
Trzecia edycja konferencji CEE Aviation odbędzie się w dniach 21-22 listopada w Budapeszcie. Jak co roku, będzie to miejsce spotkań najważniejszych osób z branży lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej.
Reklama

Patronem medialnym konferencji jest Pasazer.com, a redaktor Dominik Sipinski będzie moderatorem pierwszego dnia dyskusji.

CEE Aviation Conference 2017 będzie dotyczyć najnowszych wiadomości z branży lotniczej, zmian technologicznych oraz trendów w sektorze. Celem wydarzenia jest przeprowadzenie dyskusji i analizy modeli biznesowych lotnisk oraz linii lotniczych w Europie Środkowo-Wschodniej, a także zapewnienie możliwości nawiązania nowych kontaktów dla zaproszonych gości, sponsorów, mówców i dziennikarzy.

Konferencja odbędzie się w Danubius Hotel Gellért w Budapeszcie.


Wśród potwierdzonych gości są już: Thomas Reynaert, dyrektor zarządzający Airlines for Europe, Anca Apahidean, menedżerka regionu Europy Środkowo-Wschodniej w IATA, Jost Lammers, prezes lotniska w Budapeszcie, Rafał Milczarski oraz Ralph Anker, redaktor naczelny i główny analityk ANKER REPORT.

Region Europy Środkowo-Wschodniej należy do najbardziej dynamicznych w Europie. Lokalna branża lotnicza przechodzi fazę gwałtownego wzrostu zgodnie z trendami wcześniej obserwowanymi w Europie Zachodniej. Szybka industrializacja wraz ze wzrostem zamożności społeczeństw napędzają sektor lotniczy zarówno pod względem ruchu biznesowego, jak i turystycznego. Przewoźnicy narodowi rosną i notują zyski, częściowo dzięki niższym cenom paliwa. Także przewoźnicy niskokosztowi rosną w tempie wykładniczym.

Celem konferencji jest stworzenie forum biznesowego na przyszłe lata, na którym liderzy branży będą mogli nawiązywać nowe kontakty, wymieniać informacje i dzielić się dobrymi praktykami.

Podczas CEE Aviation Conference 2017 odbędzie się kilka paneli dyskusyjnych, warsztatów i analiz przykładów. Przedstawiciele Komisji Europejskiej, IATA, Airlines for Europe oraz wiodących linii lotniczych oraz lotnisk z regionu będą rozmawiać o najnowszych trendach i przedstawiać swoje osiągnięcia, co pozwoli podnieść jakość branży w całej Europie Środkowo-Wschodniej. CEE Aviation Conference 2017 będzie forum, na którym odbędzie się refleksja na temat związku globalizacji poprzez lotnictwo z instytucjonalnymi reakcjami na to zjawisko i związane z nim wyzwania.

Tematy konferencji obejmą:
  • nową strategię lotniczą dla Europy
  • modernizację europejskiej przestrzeni lotniczej
  • szanse rynkowe w Europie Środkowo-Wschodniej
  • wyzwania związane z lotniskami hubowymi i regionalnymi w Europie Środkowo-Wschodniej
  • cyfrową rewolucję branży lotniczej i turystycznej
  • zielone lotniska i zielone samoloty
  • smart aplikacje dla podróżnych
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama