United da karty pokładowe m.in. LOT-u w swojej aplikacji

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
24 października 2017 17:00
Linia United poinformowała o rozszerzeniu funkcjonalności swojej aplikacji mobilnej o dostarczanie mobilnych kart pokładowych pasażerów 19 linii partnerskich, w większości członków Star Alliance. Jest wśród nich też LOT.
Reklama

Nowa usługa umożliwia pasażerom posiadającym aplikację mobilną United i podróżującym rejsem z przesiadką częściowo obsługiwanym przez tę linię na pobranie wszystkich kart pokładowych w wersji mobilnej, niezależnie od tego, która linia obsługuje dany odcinek.

Do tej pory pasażerowie, którzy lecieli np. rejsem krajowym United, a potem przesiadali się na połączenie Lufthansy czy LOT-u do Europy, nie mogli pobrać w aplikacji United kart pokładowych na odcinek obsługiwany przez innego przewoźnika. To komplikowało przesiadkę i wymuszało albo korzystanie z drugiej aplikacji mobilnej, albo drukowanie papierowej karty pokładowej.

- Pracując nad usprawnieniem naszej aplikacji mobilnej zrozumieliśmy, że tak prosta rzecz jak dostęp do wszystkich kart pokładowych naraz znacząco podnosi komfort pasażerów - komentuje Kate Gebo, członkini zarządu United ds. klientów.

United jest pierwszą amerykańską linią lotniczą, która dała pasażerom taką możliwość.

Na razie usługa obejmuje 19 linii, głównie partnerów United z sojuszu Star Alliance: Adria Airways, Aegean Airlines, Air Canada, Air New Zealand, ANA, Asiana Airlines, Austrian Airlines, Azul Brazilian Airlines, Brussels Airlines, Cape Air, Croatia Airlines, EVA Airways, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Scandinavian Airlines, Shenzhen Airlines, SWISS, THAI Airways i Turkish Airlines. United planuje rozszerzać usługę o kolejne linie.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama