×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT myśli o codziennych lotach do Seulu


Rok po uruchomieniu połączenia z Warszawy do Seulu LOT jest tak bardzo zadowolony z osiąganych wyników, że rozważa zwiększenie częstotliwości rejsów z pięciu tygodniowo do siedmiu - informuje "Rzeczpospolita".


Rok temu LOT uruchamiał połączenie do Seulu z częstotliwością trzech rejsów tygodniowo. Jednak już po kilku miesiącach liczba lotów wzrosła do pięciu tygodniowo. Teraz rozważane jest wprowadzenie połączeń codziennych. 

Powodem jest sukces komercyjny tego połączenia. Średnie wypełnienie samolotów polskiej linii to 83 proc., a w ciągu dwunastu miesięcy między Warszawą a Seulem poleciało 67 tys. podróżnych. Tak dobre wyniki to efekt zarówno coraz większego ruchu turystycznego z Korei do Polski i przez Warszawę do Europy, jak i rosnącej liczby pasażerów biznesowych. Zwiększa się także ruch turystyczny z Polski do Korei. 

LOT wykonuje rejsy do Seulu codziennie z wyjątkiem wtorków i niedziel. Wszystkie loty są obsługiwane 252-miejscowymi boeingami 787-8 Dreamliner. Na pokładzie zawsze znajduje się co najmniej jeden steward lub stewardessa mówiąca po koreańsku, specjalnie dostosowane zostało też menu oraz zawartość pokładowego systemu rozrywki.gość_aaaac - Profil
gość_aaaac
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie