×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Usługa Aelia Duty Free w Terminalu VIP w Krakowie


Pasażerowie korzystający z krakowskiego Terminala VIP mogą zrobić zakupy w Aelia Duty Free bez konieczności wizyty w sklepie.


Firma Lagardere Duty Free, operator marki sklepów Aelia Duty Free, we współpracy z Kraków Airport uruchomiła nową usługę Aelia Special Service dla pasażerów korzystających z Terminalu VIP.

Przed odlotem eksperci Aelia Duty Free są dostępni dla pasażerów Terminalu VIP i mogą im doradzić wybór nowych produktów, np. kosmetyków, alkoholi czy akcesoriów modowych. Wybrane artykuły zostaną następnie dostarczone wprost do Terminalu VIP, aby pasażerowie nie musieli udawać się do sklepu w głównym budynku terminalu pasażerskiego. Na życzenie klientów, Aelia oferuje również pudełka prezentowe. 


Terminal VIP w Kraków Airport  to miejsce, gdzie obsługa pasażera dostosowana jest do jego potrzeb. Wygodne i przestronne wnętrza, asysta dyskretnego i profesjonalnego personelu oraz oferta gastronomiczna. Pracownik Terminalu VIP zadba o odprawę  bagażu pasażerów oraz przygotuje wszelkie niezbędne dokumenty podróży. Terminal VIP wyposażony jest w stanowiska odprawy biletowo-bagażowej, kontroli bezpieczeństwa, paszportowej i celnej.

Transport pasażerów pomiędzy Terminalem VIP a samolotem odbywa się limuzyną BMW serii 7.

Usługa VIP realizowana w Terminalu VIP kierowana jest do pasażerów, dla których ważny jest wysoki standard obsługi, komfort i dyskrecja. Z Terminalu VIP mogą korzystać zarówno pasażerowie przylatujący jak i odlatujący z Kraków Airport.

Szczegółowy regulamin oraz cennik korzystania z usług w Terminalu VIP dostępne są na stronie lotniska.gość_16b9e - Profil
gość_16b9e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie