Usługa Aelia Duty Free w Terminalu VIP w Krakowie

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
20 października 2017 14:30
Pasażerowie korzystający z krakowskiego Terminala VIP mogą zrobić zakupy w Aelia Duty Free bez konieczności wizyty w sklepie.
Reklama
Firma Lagardere Duty Free, operator marki sklepów Aelia Duty Free, we współpracy z Kraków Airport uruchomiła nową usługę Aelia Special Service dla pasażerów korzystających z Terminalu VIP.

Przed odlotem eksperci Aelia Duty Free są dostępni dla pasażerów Terminalu VIP i mogą im doradzić wybór nowych produktów, np. kosmetyków, alkoholi czy akcesoriów modowych. Wybrane artykuły zostaną następnie dostarczone wprost do Terminalu VIP, aby pasażerowie nie musieli udawać się do sklepu w głównym budynku terminalu pasażerskiego. Na życzenie klientów, Aelia oferuje również pudełka prezentowe.


Terminal VIP w Kraków Airport to miejsce, gdzie obsługa pasażera dostosowana jest do jego potrzeb. Wygodne i przestronne wnętrza, asysta dyskretnego i profesjonalnego personelu oraz oferta gastronomiczna. Pracownik Terminalu VIP zadba o odprawę bagażu pasażerów oraz przygotuje wszelkie niezbędne dokumenty podróży. Terminal VIP wyposażony jest w stanowiska odprawy biletowo-bagażowej, kontroli bezpieczeństwa, paszportowej i celnej.

Transport pasażerów pomiędzy Terminalem VIP a samolotem odbywa się limuzyną BMW serii 7.

Usługa VIP realizowana w Terminalu VIP kierowana jest do pasażerów, dla których ważny jest wysoki standard obsługi, komfort i dyskrecja. Z Terminalu VIP mogą korzystać zarówno pasażerowie przylatujący jak i odlatujący z Kraków Airport.

Szczegółowy regulamin oraz cennik korzystania z usług w Terminalu VIP dostępne są na stronie lotniska.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy