Nowa reklama LOT-u

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
18 października 2017 16:06
17 komentarzy
Dziś - 18 października 2017 r. pod hasłem „Bądź Gościem naszych najlepszych pilotów” ruszyła nowa kampania wizerunkowa PLL LOT. Jest pierwszą od ponad pięciu lat – chwali się przewoźnik.
Reklama

LOT chce uczynić z polskiej gościnności swój znak rozpoznawczy, a co za tym idzie stać się najbardziej gościnną linią lotniczą w regionie. LOT chce jako marka komunikować się z obecnymi i przyszłymi pasażerami, pokazując swój konsekwentnie udoskonalany produkt i atrakcyjną usługę. Pasażer powinien mieć świadomość, że powierza swoją podróż w ręce doświadczonych i profesjonalnych osób. Kiedy wszyscy w podróży czują się dobrze, można doświadczać magii latania. O tym jest właśnie nasz spot – mówi Adrian Kubicki, dyrektor komunikacji korporacyjnej w LOT.

Kampania wizerunkowa będzie prowadzona w mediach tradycyjnych, w internecie oraz w mediach społecznościowych. Pierwszy spot został przygotowany w dwóch wersjach: 45- i 30-sekundowej. Jego reżyserem jest Maciej Kowalczuk, muzykę skomponował Radzimir Dębski. Autorem pomysłu kreatywnego i producentem jest pracująca dla LOT-u agencja Grey, z kolei za zakup mediów odpowiada należąca do Havas Media Group firma Fullsix.

W pierwszym etapie kampanii przewoźnik planuje skoncentrować się na zdobywaniu serc kolejnych pasażerów z Polski, a w drugim – skupić się na rynkach zagranicznych. Dzięki temu przedsięwzięciu LOT chce dotrzeć do szerokiego grona klientów, pokazując im, co ma najlepszego do zaoferowania i co się u niego na korzyść zmieniło.

Od początku roku LOT ogłosił uruchomienie 19 tras, m.in. z Warszawy: do Los Angeles, Newark i Astany oraz z Krakowa do Chicago. W ubiegłym roku przewoźnik uruchomił 23 połączenia (wśród nich Tokio i Seul), zostając najszybciej rozwijającą się linią lotniczą w Europie. W ciągu trzech kwartałów tego roku przewozy pasażerskie urosły o 30 proc. W tym roku LOT planuje przewieźć ponad 6,5 mln pasażerów, czyli o ponad milion więcej niż w 2016 r. Znajdujemy się w momencie zwrotnym w historii firmy. Od etapu restrukturyzacji i programu kompensacyjnego, który wymusił redukcję siatki połączeń w latach 2013-2015, LOT przeszedł do rentownego wzrostu. Od okresu „być albo nie być” doszliśmy do etapu „jak szybko i mądrze się dalej rozwijać" – dodaje Kubicki.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_fb007 2017-10-26 09:30   
gość_fb007 - Profil gość_fb007
Jest jeszcze druga strona medalu jeśli chodzi o uprzejmość. Za to jak jesteśmy traktowani, sami ponosimy w dużej części odpowiedzialność. Jeśli kulturalnie zwracamy się do załogi to jeszcze nie widziałem, żeby w odpowiedzi ktokolwiek został nieżyczliwie potraktowany. A jeśli znajdą się panicze (a kilku takich spotkałem) którzy uważają że jak już zapłacili za bilet to ich kultura nie obowiązuje, to nie ma się co dziwić, że załoga potraktuje ich odpowiednio. O na grzanych gościach którzy w czasie wznoszenia wstają i biegną do kibla bo akurat po 5 piwie nie mogą wytrzymać to nawet nie wspomnę. Tacy potrafią każdego z równowagi wytrącić.
I jeszcze jedne przypadek - pasażerowie zdenerwowani przez opóźniony albo przekierowany lot. A nie jest w najmniejszym stopniu winą załogi, że lot się opóźnia o godzinę bo nie ma jeszcze maszyny albo że mgła i lądować się nie da. A niektórzy pasażerowie mają to w głębokim poważaniu i robią taką atmosferę, że nikt nie jest w stanie utrzymać nerwów.
wyluzowany 2017-10-25 22:16   
wyluzowany - Profil wyluzowany
Większość tutaj wypowiadających się zapewne nie była na pokładzie LOT, że takie głupoty rozgaduje. Na kilkadziesiąt lotów w tym roku najmilej wspominam LOT. A leciałem LF, OS, AF czy też Finnairem. Nikt nie był niemiły, rodzinna atmosfera, czego nie można powiedzieć o LH czy AF. Cudze chwalicie.. ;)
gość_73475 2017-10-23 15:24   
gość_73475 - Profil gość_73475
I tak nic nie przebije kapitanów KLM'u.
Tam nawet fuck up w postaci godzinnego opoznienia na departure potrafia tak rozladowac, ze nie sposob sie zloscic....przyklad "Ladies & Gentlemen it's your captain speaking again. I'm shameful due to the delay of my airline, who promised alredy twice new ETD, and didn't meet them..."
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama