Praca w Pasazer.com. Szukamy redaktora prowadzącego

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
18 października 2017 10:24
Portal Pasazer.com poszukuje kandydatów na stanowisko szefa redakcji Pasazer.com. Pasja, znajomość branży, umiejętności dziennikarskie i dyspozycyjność to najważniejsze nasze wymagania. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze czasowym.
Reklama

Lotnictwo to twoja pasja? Chcesz śledzić z dziennikarskiej perspektywy proces budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego czy rozwój LOT-u? Dołącz do Pasazer.com. Szukamy osoby odpowiedzialnej, dyspozycyjnej, umiejącej pracować pod presją czasu, zdyscyplinowanej, umiejącej organizować pracę zdalną i zarządzać zespołem freelancerów.

Od kandydata oczekujemy dobrej orientacji w branży lotniczej i turystycznej, zdolności dziennikarskich pozwalających sprawnie analizować i tworzyć codziennie kilkanaście depesz informacyjnych, ale także pisać dłuższe relacje i własne teksty analityczne, podróżnicze, felietony czy artykuły lifestyle'owe.

Im więcej wiesz o tym, dlaczego samoloty latają, tym lepiej. Szukamy osoby, która wie, co to sloty, odróżnia modele samolotu po kształcie skrzydła i zna przepisy rozporządzenia UE261/2004.

Dodatkowo do zadań należeć będzie organizacja pracy redakcji (planowanie, zlecenia i redagowanie tekstów), uczestnictwo w wydarzeniach, konferencjach prasowych czy wyjazdach studyjnych. Praca szefa redakcji Pasazer.com to zadanie w pełnym wymiarze czasu. Często wymaga pracy wieczorami i w weekendy oraz w godzinach dłuższych niż biurowy dzień pracy.


Znajomość języka angielskiego jest konieczna, bo w pracy korzystamy z wielu źródeł zagranicznych. Kolejne języki będą przewagą, ale nie są wymagane. Co najmniej podstawowe umiejętności związane z fotografią i obróbką zdjęć są konieczne.

Preferujemy osoby z Warszawy lub okolic. Praca jest zdalna, ale wymaga częstych spotkań z przedstawicielami branży oraz okazjonalnych lotów poza Polskę.

Zapewniamy możliwości rozwoju na polu dziennikarskim i lotniczym. Gwarantujemy także dużą samodzielność i odpowiedzialność oraz otwartość na nowe pomysły ze strony redakcji. Pracując dla nas, zyskasz możliwość publikacji tekstów w największym portalu lotniczym w Polsce, odwiedzanym co miesiąc przez ok. 250 tys. unikalnych użytkowników i realnego kształtowania profesjonalnej debaty o lotnictwie w regionie.

W ramach pracy w Pasazer.com umożliwiamy uczestniczenie w wielu wydarzeniach branżowych, w tym przede wszystkim w corocznej Gali "Najlepsza Linia Lotnicza", a także w targach lotniczych na całym świecie i wyjazdach prasowych np. do fabryk producentów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia z klauzulą poufności ("Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami") oraz w miarę możliwości jednym-dwoma własnymi tekstami (opublikowanymi lub nie) odpowiadających tematyce Pasazer.com na adres: cv(at)pasazer.com.

Na zgłoszenia czekamy do 27 października 2017 r.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama