×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Osiem nowych tras z Aten


Wizz Air ogłosił dzisiaj (16.10) uruchomienie ośmiu nowych tras z Aten. Przewoźnik zaoferuje loty na Litwę i Węgry oraz do Bułgarii, Rumunii, Gruzji, Mołdawii i Polski. Pierwsze loty odbędą się 25 marca 2018 r.


Ateny staną się 144 kierunkiem dostępnym w siatce przewoźnika. W sezonie letnim 2018 r. przewoźnik zaoferuje osiem nowych tras ze stolicy Grecji. Od 25 marca 2018 r. będą wykonywane codzienne loty do Bukaresztu i Sofii. W środy i niedziele Wizz Air również poleci do Klużu-Napoka. 
Tego samego dnia wystartują także rejsy do Budapesztu. Będą one początkowo wykonywane w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Od 18 września loty będą wykonywane codziennie. Kolejnym kierunkiem będzie Kiszyniów, rejsy do tego miasta będą wykonywane w środy i niedziele. 
27 marca rozpoczną się loty do Wilna. Będą one wykonywane trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty. Poza od 17 maja 2018 r. tym przewoźnik poleci do Kutaisi. Loty będą odbywać się w czwartki i niedziele. 
Przewoźnik uruchomi także loty z Katowic do Aten.Jeśli jeszcze nigdy nie byliście w Atenach lub zastanawiacie się nad kolejną wycieczką koniecznie przeczytajcie artykuł z cyklu Bliżej Świata o tym antycznym mieście. 

gość_43645 - Profil
gość_43645
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie