Wizz Air: Osiem nowych tras z Aten

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
16 października 2017 17:15
Wizz Air ogłosił dzisiaj (16.10) uruchomienie ośmiu nowych tras z Aten. Przewoźnik zaoferuje loty na Litwę i Węgry oraz do Bułgarii, Rumunii, Gruzji, Mołdawii i Polski. Pierwsze loty odbędą się 25 marca 2018 r.
Reklama
Ateny staną się 144 kierunkiem dostępnym w siatce przewoźnika. W sezonie letnim 2018 r. przewoźnik zaoferuje osiem nowych tras ze stolicy Grecji. Od 25 marca 2018 r. będą wykonywane codzienne loty do Bukaresztu i Sofii. W środy i niedziele Wizz Air również poleci do Klużu-Napoka.
Tego samego dnia wystartują także rejsy do Budapesztu. Będą one początkowo wykonywane w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Od 18 września loty będą wykonywane codziennie. Kolejnym kierunkiem będzie Kiszyniów, rejsy do tego miasta będą wykonywane w środy i niedziele.
27 marca rozpoczną się loty do Wilna. Będą one wykonywane trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty. Poza od 17 maja 2018 r. tym przewoźnik poleci do Kutaisi. Loty będą odbywać się w czwartki i niedziele.
Przewoźnik uruchomi także loty z Katowic do Aten.Jeśli jeszcze nigdy nie byliście w Atenach lub zastanawiacie się nad kolejną wycieczką koniecznie przeczytajcie artykuł z cyklu Bliżej Świata o tym antycznym mieście.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy