×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air poleci ponownie z Katowic do Aten


Wizz Air ponownie uruchomi trasę z Katowic do Aten. Pierwszy rejs już w marcu przyszłego roku.


Węgierski przewoźnik rozpocznie rejsy do Aten 9 marca 2018 roku. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty. 
- Z ogromną radością ogłaszamy dodanie kolejnej długo oczekiwanej trasy do wciąż rozwijającej się katowickiej siatki połączeń. Nasza niskokosztowa oferta wzbogaca się o połączenie między Katowicami i Atenami. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci chętnie wybiorą podróże do historycznej stolicy Europy, która gwarantuje turystom niesamowite wrażenia - mówi Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.


Bilety są dostępne już w sprzedaży na stronie internetowej linii. Ceny zaczynają się od 89 zł i zawierają bezpłatny bagaż podręczny.

Przewoźnik obsługiwał w latach 2005-2008 loty z Katowic do Aten z międzylądowaniem w Budapeszcie. Trasa została zawieszona w 2008 roku. Przewoźnik argumentował wtedy swoją decyzję wysokimi kosztami operacyjnymi na lotnisku w Atenach. 

To drugie po Ryanairze połączenie z Górnego Śląska do stolicy Grecji.
gość_304c8 - Profil
gość_304c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie