Austrian zatrudni 100 pilotów

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
14 października 2017 09:45
Austrian Airlines poszukuje około 100 nowych pilotów i ogłasza między innymi ofertę skierowaną specjalnie dla byłych pilotów airberlin.
Reklama
Oferta ta dotyczy pilotów, którzy pracowali w airberlin w ciągu ostatnich sześciu miesięcy oraz posiadają aktywną licencję. Przyjęte osoby zwiążą się z austriackim przewoźnikiem umową obowiązującą przez trzy lata. Austrian zamierza zachęcić ich do podjęcia pracy atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia, opłacając między innymi koszty przeniesienia do Wiednia.

Oprócz pilotów z doświadczeniem związanym z pracą za sterami samolotu, linia poszukuje także młodych ludzi, którzy chcą związać swoją przyszłość z pracą w kokpicie. Wymagania jakie stawia przewoźnik to między innymi wzrost powyżej 165 cm, brak wady wzroku wymuszającej noszenie okularów bądź soczewek o więcej niż sześciu dioptriach, w przypadku osób krótkowzrocznych i pięciu dioptriach w przypadku osób dalekowzrocznych. Ponadto kandydaci muszą znać doskonale języki: niemiecki oraz angielski, zarówno w mowie, jak i w piśmie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.austrianpilot.at.

Obecnie dla austriacki przewoźnik zatrudnia 6 700 pracowników, w tym 1 140 pilotów.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy