×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Smartwings przejmie polskie połączenia Travel Service


W przyszłym roku Smartwings zaoferuje pasażerom z Warszawy i Katowic loty na 13 trasach. Połączenia te zostaną przejęte od Travel Service Poland. Tym samym będą one realizowane w ramach formuły czarter-mix.


Z Warszawy będzie można polecieć na trasach:
Smartwings poleci z Katowic na następujących trasach:

Smartwings jest spółką zależną czeskiego przewoźnika Travel Service. Ostatnio przejął on znaczną część udziałów w CSA Czech Airlines. Tym samym realizowana jest strategia przenoszenia wszystkich lotów do Smartwings, a przekształcania głównej firmy w holding.

W tegorocznym sezonie letnim, loty czarterowe z Polski oferowane były przez Travel Service Poland. Do ich obsługi dysponowano siedmioma boeingami 737-800. Na zimę 2017/2018 przewoźnik zmniejszył liczbę maszyn wąskokadłubowych do 5 sztuk, ale za to wprowadził także szerokokadłubowego airbusa A330 na rejsach do Tajlandii, na Karaiby i Zanzibar.

Po przejęciu operacji przez Smartwings bilety będzie można kupować nie tylko przez biura podróży, ale także przez stronę przewoźnika. Pasażerowie w ramach rezerwacji będą mieli możliwość przewozu bagażu rejestrowanego o wadze do 15 kg i podręcznego (8 kg). 

Ponadto, przez stronę Smartwings można kupować bilety na inne trasy z przesiadką w Pradze. Wszystko dzięki temu, że połączenia CSA między stolicą Czech i Polski zostały objęte umową code-share.

fot. Piotr Bożykgość_41d34 - Profil
gość_41d34
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie