Smartwings przejmie polskie połączenia Travel Service

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
13 października 2017 13:12
11 komentarzy
W przyszłym roku Smartwings zaoferuje pasażerom z Warszawy i Katowic loty na 13 trasach. Połączenia te zostaną przejęte od Travel Service Poland. Tym samym będą one realizowane w ramach formuły czarter-mix.
Reklama

Z Warszawy będzie można polecieć na trasach:
Smartwings poleci z Katowic na następujących trasach:

Smartwings jest spółką zależną czeskiego przewoźnika Travel Service. Ostatnio przejął on znaczną część udziałów w CSA Czech Airlines. Tym samym realizowana jest strategia przenoszenia wszystkich lotów do Smartwings, a przekształcania głównej firmy w holding.

W tegorocznym sezonie letnim, loty czarterowe z Polski oferowane były przez Travel Service Poland. Do ich obsługi dysponowano siedmioma boeingami 737-800. Na zimę 2017/2018 przewoźnik zmniejszył liczbę maszyn wąskokadłubowych do 5 sztuk, ale za to wprowadził także szerokokadłubowego airbusa A330 na rejsach do Tajlandii, na Karaiby i Zanzibar.

Po przejęciu operacji przez Smartwings bilety będzie można kupować nie tylko przez biura podróży, ale także przez stronę przewoźnika. Pasażerowie w ramach rezerwacji będą mieli możliwość przewozu bagażu rejestrowanego o wadze do 15 kg i podręcznego (8 kg).

Ponadto, przez stronę Smartwings można kupować bilety na inne trasy z przesiadką w Pradze. Wszystko dzięki temu, że połączenia CSA między stolicą Czech i Polski zostały objęte umową code-share.

fot. Piotr Bożyk

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
mppt 2017-10-15 00:22   
mppt - Profil mppt
YouOughtBeWorkingNow: My tu o lotach i kosztach tych podróży a nie o niewolnictwie. Zmień portal
YouOughtBeWorkingNow 2017-10-14 13:45   
YouOughtBeWorkingNow - Profil YouOughtBeWorkingNow
EDIT: Deportacja, a nie demokracja, przeprszam za błąd autokorekty. Do demokracji tam jeszcze daleko brakuje niestety.
YouOughtBeWorkingNow 2017-10-14 13:44   
YouOughtBeWorkingNow - Profil YouOughtBeWorkingNow
gość_baba0: Czy naprawdę uważasz, że ten mizoginistyczny, homofobiczny, opierajacy swoją "innowację" na nauce Zachodu i niewolniczej pracy Wschodu ciemnogród istniejący tylko dzięki ropie jest wzorem do naśladowania?

A skoro mówisz o równości - UAE od zawsze zajmują jedne z ostanich miejsc w rankigach równości płci (obok Burkiny Faso i Mauretanii). A prawa osób LGBT nie istnieją wcale - za sam akt homoseksualny grozi w najlepszym wypadku więzienie albo demokracja, w najgorszym chemiczna kastracja, a nazwet śmierć. Wszystkie te dane znajdziesz w Wikipedii.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama