Marka Palace w nowym opakowaniu

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
13 października 2017 12:30
Marka Palace w październiku trafiła do na sklepowe półki, w tym do placówek handlowych na lotniskach, w odświeżonym opakowaniu. 
Reklama
Obecna od 26 lat na ryku Palace to ziemniaczana, polska wódka premium. Obecnie, ten segment naszego rynku zdominowany jest przez wódki na bazie spirytusu zbożowego. Badania prowadzone na przestrzeni ostatnich dwóch lat pokazują jednak, że charakterystyczny, delikatny smak wódek ziemniaczanych jest coraz częściej doceniany przez konsumentów. Produkowana w Białymstoku wódka Palace również zyskuje na popularności wśród osób poszukujących bardziej wyjątkowych alkoholi.

- Wódka Palace postrzegana jest przez konsumentów jako wysokiej jakości alkohol o eleganckim wizerunku, który doskonale sprawdza się podczas wyjątkowych okazji, takich jak np. wesela. Dlatego, wraz z odświeżonym opakowaniem, postanowiliśmy też zaprezentować nową platformę komunikacyjną. Nawiązuje ona do tradycji dobrej zabawy, zarówno poprzez brand hero – księcia Jana Klemensa, jak i nowe hasło: „Palace. Ożywia ducha dobrej zabawy” - wyjaśnia Monika Grudniak, reprezentująca markę Palace.

Odświeżone opakowanie wódki Palace nadal nawiązuje swoim charakterystycznym kształtem do XVII-wiecznych kolumn z Pałacu Branickich w Białymstoku. Zmianom uległy natomiast etykiety. Grafika utrzymana jest w formie szkicu, co nadaje jej rzemieślniczego charakteru, zgodnie z aktualnymi trendami rynkowymi. Na etykiecie wyróżnione zostało również hasło „polska wódka”, podkreślające unikalność receptury marki Palace. Z tyłu butelki umieszczono tekst oraz grafikę nawiązujące do charakteru produktu i jej lekkiej ekstrawagancji. W oknach pałacu widać ludzi biorących udział w zabawie oraz strusia, który nie znalazł się tam przypadkowo. W XVIII wieku, o czym wie niewielu, strusie zostały sprowadzone do Białegostoku jako zwierzęta ogrodowe. Zmianie nie uległa natomiast zawartość butelki.

Jak zapowiada producent alkoholu, CEDC, który w swoim portfolio posiada takie marki jak Żubrówka, Bols, Soplica, Absolwent, Green Mark, Zhuravli, Parliament, Royal oraz wiele innych, eksportowanych do ponad 50 krajów świata, wódka Palace pojawi się w odświeżonym opakowaniu w październiku w kanałach handlu tradycyjnego i nowoczesnego oraz na półkach sklepów duty free na lotniskach. Jak pokazują badania, wódka jest przez obcokrajowców utożsamiana z Polską i notuje na polskich lotniskach bardzo dobre wyniki sprzedażowe.


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy