×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air France i Vietnam Airlines z umową joint venture


Linie lotnicze Air France oraz Vietnam Airlines podpisały umowę joint venture, zawiązując strategiczne partnerstwo.


Nowe porozumienie umożliwi pasażerom obu przewoźników dostęp do wspólnych siatek połączeń, a także zakłada poprawienie godzin lotów z hubów w Paryżu, Hanoi oraz Ho Chi Minh, tak by zaproponować dogodne przesiadki. 

- Podpisane dziś porozumienie wzmacnia istniejące od dawna partnerstwo pomiędzy dwoma liniami lotniczymi. Poprzez współpracę by poprawić połączenia pomiędzy francuskim, europejskim i wietnamskim rynkiem a także poprzez optymalizację ich produktów i usług, Air France oraz Vietnam Airlines starają się w zrównoważony sposób wzmocnić swoją pozycję na rynku wietnamskim - czytamy w oświadczeniu przewoźników. 


Zgodnie z postanowieniami umowy, na współpracy zyskają także pasażerowie biorący udział w programach lojalnościowych obu przewoźników należących to sojuszu SkyTeam poprzez możliwość zbierania mil w programach Flying Blue i LotuSmiles a także korzystanie z poczekalni biznesowych obu linii lotniczych. 

Linie lotnicze Air France związane są od 2010 r. umowami code share obowiązującymi na trasach pomiędzy Paryżem, Hanoi i Ho Chi Minh oraz trasami w Wietnamie, Francji i Europie. od 20 lat obaj przewoźnicy współpracują na gruncie operacyjnym, między innymi przy przeglądach samolotów i szkoleniu załóg i personelu lotniczego. 


fot. Tomasz Śniedziewski, Piotr Bożyk
gość_70211 - Profil
gość_70211
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie