×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air rozwija się w Kutaisi


Wizz Air uruchomi od sezonu letniego 2018 r. cztery nowe trasy z gruzińskiego Kutaisi - do Paryża-Beauvais, Barcelony, Rzymu-Fiumicino i Pragi. Doda też do bazy w tym mieście drugiego airbusa A320.


Jako pierwsze 17 maja wystartuje połączenie do Rzymu-Fiumicino, które będzie obsługiwane w czwartki i niedziele. Loty do Barcelony będą oferowane od 18 maja trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki. Do Pragi przewoźnik poleci od 19 maja dwa razy w tygodniu - we wtorki i soboty. Rejsy do Paryża-Beauvais ruszą 5 czerwca i będą wykonywane we wtorki, czwartki i soboty. 

Z wyjątkiem dziennych lotów do Paryża-Beauvais, wszystkie pozostałe loty zaplanowano z wylotem z Kutaisi późnym popołudniem oraz powrotem w godzinach nocnych. 

Po powiększeniu bazy w Kutaisi przewoźnik zwiększy też częstotliwość lotów z tego gruzińskiego kurortu do Berlina-Schonefeld (od 20 maja dojdzie czwarte połączenie tygodniowo, w niedziele) i Dortmundu (od 21 maja trzy razy w tygodniu zamiast wcześniejszych dwóch połączeń). Od połowy czerwca do trzech tygodniowo wzrośnie też częstotliwość rejsów do Kutaisi z Lotniska Chopina w Warszawie, ale ta trasa jest obsługiwana przez samolot zbazowany w Polsce.gość_897b5 - Profil
gość_897b5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie