Louvre Hotels Group rozwinie się w Polsce

6 października 2017 09:30
Po przejęciu przez chińskiego inwestora LHG zamierza podwoić w ciągu pięciu lat liczbę hoteli w Polsce. Przeprowadzony będzie też rebranding marki Golden Tulip z nastawieniem na pokolenie millenialsów.
Reklama
Jin Jiang International Holding, który przejął Louvre Hotels Group, jest piątą na świecie grupą hotelową. Jej priorytetem jest obecnie rozwój w Europie Środkowo-Wschodniej, dlatego tutaj w najbliższym czasie planowane są kolejne inwestycje. Tylko w Polsce, mogą pojawić się nowe marki (np. Metropole czy Royal Tulip) obok już obecnych (Premiere Classe czy Campanile). W kręgu zainteresowań są przede wszystkim duże, modne aglomeracje (Kraków, Trójmiasto, Warszawa) ale także miasta powyżej 100 tys. mieszkańców (Rzeszów czy Białystok). Planowane jest także zwiększenie obecności w popularnych regionach turystycznych jak Pojezierze Mazurskie, wybrzeże Morza Bałtyckiego i góry.

LHG poszukuje chętnych do nawiązania współpracy biznesowej w kilku różnych formułach, m.in. na zasadzie franczyzy, zarządzania albo najmu. Obiekt musi spełniać jednak określone wymagania (m.in. mieć minimum 50 pokoi).


Dodatkowo wdrażany jest proces odświeżania marki Golden Tulip. Główną jego ideą ma być nastawienie na tzw. millenialsów, a więc pokolenie urodzonych po 2000 r. i posiadające bardzo wyraźną charakterystykę potrzeb. Grupa ta wymaga wysokiego standardu i równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Ważny jest dla niej kontakt ze znajomymi, nowinki technologiczne oraz ekologiczny tryb życia. Dlatego hotele mają kojarzyć się nie tylko z noclegiem, ale także z miejscem spędzania czasu.

Do nowej filozofii marki dostosowano jej logo i slogan: "Playtime. Anytime". W hotelach mają pojawiać się duże otwarte, wielofunkcyjne lobby. Bary i restauracje oferować będą specjalne menu z możliwością zamawiania jedzenia na żądanie, w dogodnej dla gościa chwili. Duży nacisk położony zostanie na usługi dodatkowe, jak np. gabinety kosmetyczne, w których wypróbować będzie można nowe marki kosmetyków. Podkreślane będą: lokalność, ekologia i sztuka.

fot. LHG

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy