×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Louvre Hotels Group rozwinie się w Polsce


Po przejęciu przez chińskiego inwestora LHG zamierza podwoić w ciągu pięciu lat liczbę hoteli w Polsce. Przeprowadzony będzie też rebranding marki Golden Tulip z nastawieniem na pokolenie millenialsów.


Jin Jiang International Holding, który przejął Louvre Hotels Group, jest piątą na świecie grupą hotelową. Jej priorytetem jest obecnie rozwój w Europie Środkowo-Wschodniej, dlatego tutaj w najbliższym czasie planowane są kolejne inwestycje. Tylko w Polsce, mogą pojawić się nowe marki (np. Metropole czy Royal Tulip) obok już obecnych (Premiere Classe czy Campanile). W kręgu zainteresowań są przede wszystkim duże, modne aglomeracje (Kraków, Trójmiasto, Warszawa) ale także miasta powyżej 100 tys. mieszkańców (Rzeszów czy Białystok). Planowane jest także zwiększenie obecności w popularnych regionach turystycznych jak Pojezierze Mazurskie, wybrzeże Morza Bałtyckiego i góry.

LHG poszukuje chętnych do nawiązania współpracy biznesowej w kilku różnych formułach, m.in. na zasadzie franczyzy, zarządzania albo najmu. Obiekt musi spełniać jednak określone wymagania (m.in. mieć minimum 50 pokoi).


Dodatkowo wdrażany jest proces odświeżania marki Golden Tulip. Główną jego ideą ma być nastawienie na tzw. millenialsów, a więc pokolenie urodzonych po 2000 r. i posiadające bardzo wyraźną charakterystykę potrzeb. Grupa ta wymaga wysokiego standardu i równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Ważny jest dla niej kontakt ze znajomymi, nowinki technologiczne oraz ekologiczny tryb życia. Dlatego hotele mają kojarzyć się nie tylko z noclegiem, ale także z miejscem spędzania czasu.

Do nowej filozofii marki dostosowano jej logo i slogan: "Playtime. Anytime". W hotelach mają pojawiać się duże otwarte, wielofunkcyjne lobby. Bary i restauracje oferować będą specjalne menu z możliwością zamawiania jedzenia na żądanie, w dogodnej dla gościa chwili. Duży nacisk położony zostanie na usługi dodatkowe, jak np. gabinety kosmetyczne, w których wypróbować będzie można nowe marki kosmetyków. Podkreślane będą: lokalność, ekologia i sztuka. 

fot. LHGgość_304c8 - Profil
gość_304c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie