×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurowings przejmie loty z Krakowa do Berlina


Od 15 stycznia 2018 r. linia Eurowings zaoferuje bezpośrednie połączenia lotnicze między Krakowem a Berlinem-Tegel. Będą obsługiwane raz dziennie i zapewne zastąpią rejsy linii airberlin.


Jak wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika, Eurowings będzie latało na trasie między Berlinem-Tegel a Krakowem raz dziennie. Wylot ze stolicy Niemiec zaplanowano na godzinę 12:55, a lądowanie w Krakowie na 14:20. Powrót odbędzie się w godzinach 14:50-16:15. Rejsy będą odbywały się codziennie.

Rejsy będą obsługiwane samolotami bombardier Q400, czyli tymi samymi, którymi obecnie lata airberlin. Co ciekawe, formalnie we flocie Eurowings nie ma obecnie tych maszyn. Zostaną one zapewne przejęte właśnie od airberlin - niedawno rada nadzorcza Lufthansa Group, do której należy Eurowings, zatwierdziła miliard euro na przejęcie samolotów upadającego konkurenta, w tym także turbośmigłowych Q400. Prawdopodobnie do stycznia linia airberlin nie będzie już istniała. 


Na razie w systemie rezerwacyjnym Eurowings nie pojawiły się loty z Berlina-Tegel do Warszawy, które obsługuje obecnie airberlin. Jednak na tę trasę od 4 grudnia wchodzi LOT. Nie ma również żadnego sygnału o przejęciu lotów do Gdańska. 
W systemie rezerwacyjnym Eurowings nie pojawiły się jak na razie inne trasy z Berlina-Tegel oferowane obecnie przez airberlin. 

fot. Piotr Bożykgość_70211 - Profil
gość_70211
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie