×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Z Poznania do Reykjaviku


Wizz Air od końca marca 2018 r. uruchomi połączenie z Poznania do Reykjaviku. Loty będą realizowane trzy razy w tygodniu.


Poznań będzie piątym polskim miastem po Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Wrocławiu z połączeniem na Islandię.

Pierwszy lot na nowej trasie odbędzie się 31 marca 2018 roku. Połączenie wykonywane będzie trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty. Wyloty z Poznania zaplanowano na godz. 18:30, a lądowanie na Islandii o 20:40. Samolot airbus A320 w drogę powrotną wystartuje o 21:20 i wyląduje w Poznaniu o 3:20 czasu lokalnego. 

Rejkiawik wyróżniają barwne domy i doskonała kuchnia. To miasto oferujące nieprawdopodobne możliwości w otoczeniu przepięknych, dziewiczych krajobrazów. Stolica Islandii zyskała ostatnio popularność wśród turystów poszukujących sposobu na aktywne i jednocześnie relaksujące wakacje. Islandia słynie z największych lodowców w Europie oraz najbardziej aktywnych wulkanów na świecie, dlatego nazywana jest często krainą lodu i ognia.
gość_a44c4 - Profil
gość_a44c4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie