×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kraków: Wzrost ruchu o 16,3 proc. we wrześniu


We wrześniu krakowskie lotnisko obsłużyło 545,8 tys. pasażerów. Jest to wynik o 16,3 proc. lepszy niż we wrześniu 2016 r. Odnotowano łącznie 4,2 tys. startów i lądowań, czyli o 12 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.


Liczba pasażerów według miesięcy
- Po raz pierwszy z usług lotniska skorzystało więcej pasażerów we wrześniu niż w sierpniu. Co pokazuje, że coraz więcej pasażerów korzysta z urlopu również we wrześniu. W pierwszym miesiącu jesieni wzrosła także liczba pasażerów podróżujących prosto z Krakowa w celach biznesowych do: Paryża, Kopenhagi, Amsterdamu, Wiednia, Oslo i  Londynu - powiedział Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport.

Łącznie od 1 stycznia do 30 września 2017 r. krakowskie lotnisko obsłużyło 4,35 mln pasażerów (585 tysięcy więcej niż w analogicznym okresie 2016 roku), co daje wzrost na poziomie 16 proc.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_d2f86 - Profil
gość_d2f86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie