×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet ma kolejnych partnerów do przesiadek


Pięć kolejnych linii dołączyło do platformy "Worldwide by easyJet", umożliwiające przesiadki na rejsy tego przewoźnika i kupno biletu za pośrednictwem jego strony. To w większości niewielcy przewoźnicy, mniej istotni niż pierwsi partnerzy - Norwegian i WestJet.


Do platformy już dołączyła szkocka linia regionalna Loganair, a krok taki zapowiedzieli przewoźnicy: Neos (włoska linia czarterowa), Aurigny Air Services (regionalna linia z wyspy Guernsey), La Compagnie (francuski przewoźnik oferujący loty transatlantyckie wyłącznie w standardzie premium) oraz Corsair (francuska linia czarterowa z TUI Group). 

Spośród tych linii jedynie Aurigny Air Services lata do Londynu-Gatwick, gdzie możliwe są gwarantowane przesiadki bez ponownej kontroli bezpieczeństwa, choć z koniecznością ponownego nadania bagażu. easyJet liczy, że przewoźnik dowiezie pasażerów z wyspy Guernsey do hubu w Gatwick. Podróżni będą mogli przesiadać się również bezpośrednio na loty dalekodystansowe Norwegiana i WestJeta.


Pozostali przewoźnicy udostępnią swoje bilety na platformie "Worldwide by easyJet", ale będzie to dla nich na razie po prostu dodatkowy kanał sprzedaży bez żadnych specjalnych benefitów. Nie będą możliwe przesiadki bezpośrednio na loty linii easyJet.

easyJet planuje jednak rozszerzać platformę "Worldwide by easyJet" i tworzyć kolejne huby przesiadkowe. Wśród kolejnych baz mogą znaleźć się lotniska w Paryżu (skąd latają La Compagnie i Corsair). Przewoźnik rozmawia także z liniami z Bliskiego i Dalekiego Wschodu na temat dołączenia do programu.

fot. Dominik Sipinskigość_b9827 - Profil
gość_b9827
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie