Brussels Airlines rozszerzają program Hi Belgium Pass

29 września 2017 13:00
Belgijskie linie lotnicze Brussels Airlines rozszerzają wspólną inicjatywę przewoźnika, belgijskich kolei oraz kilku biur turystycznych o sześć kolejnych miast. Dzięki nowej zmianie turyści z Europy będą mogli łącznie poznać 13 belgijskich miast i ich atrakcje.
Reklama
Program Hi Belgium Pass został zainaugurowany w kwietniu tego roku, umożliwiając turystom z 18 europejskich krajów oraz Rosji (50 lotnisk) kupno łączonego biletu lotniczego do Belgii operowanego przez Brussels Airlines wraz z nielimitowanymi przejazdami koleją w kraju oraz bezpłatny wstęp do wielu atrakcji turystycznych, takich jak muzea czy wycieczki w dwóch wybranych belgijskich miastach. Dzięki wspólnym wysiłkom pomysłodawców programu, bilet łączony oferowany jest w atrakcyjnej cenie 149 euro.

Do tej pory osoby kupujące Hi Belgium Pass mogły skorzystać z atrakcji Antwerpii, Brugii, Ghent, Leuven, Liège oraz Mechelen. Dzięki współpracy nowych miast, Walońsko - Belgijskiego Biura Turystyki, jak również wielu muzeów i placówek turystycznych, oferta została rozszerzona o sześć kolejnych miast: Ieper, Charleroi, Eupen, Mons, Louvain-La-Neuve oraz Tournai. Oznacza to, że program będzie obejmował między innymi Muzeum Pól Flandrii oraz Belfort w Ieper, Muzeum Sztuki w Charleroi, IKOB International Art Centre w Eupen, Muzeum Hergé w Louvain-La-Neuve, Muzeum Pamięci w Mons, czy muzea Puppet House oraz arrasów w Tournai.


W sześć miesięcy po wprowadzeniu Hi Belgium Pass, z programu skorzystało kilka tysięcy turystów. Najpopularniejszymi miastami w programie były Brugia, Bruksela, a także Antwerpia, Liège Ghent, Leuven oraz Mechelen. Inicjatywa spotkała się z największym uznaniem wśród turystów z Rosji. Z programu chętnie korzystali też turyści z Hiszpanii oraz Austrii.

Średnio, osoby wykupujące Hi Belgium Pass to osoby podróżujące w parach, które spędzały w Belgii 3,6 dnia.


fot. Brussels Airlines, Pedro Carballo

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy