Air Europa zaoferuje system rozrywki pokładowej

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
29 września 2017 09:20
Już od początku przyszłego roku pasażerowie hiszpańskiego przewoźnika Air Europa będą mogli łączyć się za pomocą własnych urządzeń przenośnych z systemem indywidualnej rozrywki pokładowej (IFE).
Reklama

System, który będzie dostępny we wszystkich 15 boeingach 737 oraz 11 embraerach E195 latających we flocie Air Europa, dostarczy Lufthansa Systems, Lufthansa Technik oraz Epteca.

System składa się z urządzenia transmitującego dane, zbliżonego wielkością do tableta, które będzie umieszczone w specjalnie przygotowanym sejfie w schowku na bagaż w kabinie samolotu. W ten sposób zabezpieczony przed niepowołanym dostępem jest sam system IFE, jak i cenna zawartość systemu, taka jak filmy, seriale czy muzyka. Zaletą rozwiązania są minimalne koszty instalacji, jak również eliminacja kosztów dostosowania samolotu czy konieczności certyfikacji.

Za pomocą systemu pasażerowie będą mogli pobierać za pomocą swoich urządzeń przenośnych filmy, seriale oraz muzykę, zyskają także dostęp do platformy podróży Epteca, która umożliwi im dokonanie rezerwacji, zdobycie informacji, a także dokonanie zakupów, co jest szansą dla Air Europa na stworzenie źródła usług dodatkowych.

- Wyróżnianie się produktem oraz zindywidualizowane usługi stają się coraz bardziej ważne, jeśli chodzi o oferowanie pasażerom unikalnej jakości podróży lotniczych. Otwarta architektura platformy cyfrowej BoardConnect i płynna integracja z wyborem spersonalizowanych usług dodatkowych Epteca powodują, że jest to dla nas idealny wybór. Urządzenie BoardConnect Portable połączone z rozwiązaniem Power & Safe oferuje nam system IFE, który jest całkowicie elastyczny i jednocześnie bezpieczny w użyciu - powiedział Alexis Capdevila z Air Europa.


fot. Boeing, Lufthansa Systems

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama