×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Europa zaoferuje system rozrywki pokładowej


Już od początku przyszłego roku pasażerowie hiszpańskiego przewoźnika Air Europa będą mogli łączyć się za pomocą własnych urządzeń przenośnych z systemem indywidualnej rozrywki pokładowej (IFE).


System, który będzie dostępny we wszystkich 15 boeingach 737 oraz 11 embraerach E195 latających we flocie Air Europa, dostarczy Lufthansa Systems, Lufthansa Technik oraz Epteca. 

System składa się z urządzenia transmitującego dane, zbliżonego wielkością do tableta, które będzie umieszczone w specjalnie przygotowanym sejfie w schowku na bagaż w kabinie samolotu. W ten sposób zabezpieczony przed niepowołanym dostępem jest sam system IFE, jak i cenna zawartość systemu, taka jak filmy, seriale czy muzyka. Zaletą rozwiązania są minimalne koszty instalacji, jak również eliminacja kosztów dostosowania samolotu czy konieczności certyfikacji. 

Za pomocą systemu pasażerowie będą mogli pobierać za pomocą swoich urządzeń przenośnych filmy, seriale oraz muzykę, zyskają także dostęp do platformy podróży Epteca, która umożliwi im dokonanie rezerwacji, zdobycie informacji, a także dokonanie zakupów, co jest szansą dla Air Europa na stworzenie źródła usług dodatkowych.

- Wyróżnianie się produktem oraz zindywidualizowane usługi stają się coraz bardziej ważne, jeśli chodzi o oferowanie pasażerom unikalnej jakości podróży lotniczych. Otwarta architektura platformy cyfrowej BoardConnect i płynna integracja z wyborem spersonalizowanych usług dodatkowych Epteca powodują, że jest to dla nas idealny wybór. Urządzenie BoardConnect Portable połączone z rozwiązaniem Power & Safe oferuje nam system IFE, który jest całkowicie elastyczny i jednocześnie bezpieczny w użyciu - powiedział Alexis Capdevila z Air Europa. 


fot. Boeing, Lufthansa Systems
gość_a46f1 - Profil
gość_a46f1
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie